Wpis z mikrobloga

@DarkMi widzę, że ogarniasz. To zadam noobowskie pytanie. Czym tak naprawdę różni się specyfika warunków lokalizacji: top, MID, bottom, że inne postacie nadają się na każdą z nich?
@inny_89: Top i bot są teoretycznie takie same. Tak się po prostu przyjęło, że na bota idzie adc + supp, możliwe że jest to lekko podyktowane bliskością smoka, o którego łatwiej powalczyć jako jungler z adc i supportem, niż z Topem.

Ale szczerze, to jest chyba po prostu taka przyjęta norma.

Mid jest bardzo krótką linią, walka 1v1 jest tam przez to mocno ograniczona czasowo, szybciej unikniesz pod wieżę. Do tego
@DarkMi dzięki. Ja właśnie od ponad roku gram co jakiś czas tylko Aram. Wbiłem tak 90 level konta widząc summoners mapkę może ze 3 razy w życiu.

Trochę nie ogarniam jeszcze adc, CC itp co to #!$%@? znaczy?
@inny_89: To polecam ci nie zaczynać od Rankedów jeśli ci to przejdzie przez myśl. Pierw normale. Najlepiej z kimś kto umie grać i ci powie co robisz źle. Tak wylądujesz w Bronze/Iron i tylko pogłębisz złe nawyki.
@inny_89: teoretycznie niczym oprocz tego ze mid jest najkrotszy. Praktycznie - na top bierze sie tanka np Maokai, Nasus albo bruisera np Garen, Darius, Jax bo to linie do zabijania minionow i pilnowania Heralda (ten fioletowy potwor na mapie w tej zatoczce). Mid - najkrotsza linia, na niego bierze sie maga np Ziggs, Annie lub asasyna np Zed, Yasuo bo gra na niej oprocz zabijania potworow walka z enemy i pomaganie
@DarkMi: Dzięki
Tak jetem początkującym graczem. Brakuje mi jednej postaci na mid powoli sobie je zbieram. Mam po dwie na top(Garen i Maokai), Mid(Ziggs), ADC(Jinx i Tristana), Support(Yuumi i Morgana). Na dżunglę mam tylko Graves ale narazie sie jej nie uczę bo za dużo tego wszystkiego na raz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antinous: to postaraj się też dozbierac na malzahara. Bardzo prosty i silny mid. Dodatkowo postać ułatwia farmienie więc na początek może nadrabiać twoje braki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antinous: To Aneczka albo jak tu jeden Mirek zasugerował żeby dozbierac na Malzahara. Proste picki z bardzo łatwymi cc'kami które mogą nieźle namieszać u enemy
@Antinous:
Dam najlepszego protipa: nie zaczynaj grać w to gówno, które dla poważnych graczy sie skonczylo w okolicach 5 sezonu xD
Competitive nie bedziesz jak zadajesz takie pytania, a do casualowego grania inne moby są zdecydowanie lepsze.