Wpis z mikrobloga

@czympyrympym: Trochę zmęczone życiem te vaporki, ale i tak ładne znalezisko, w dodatku kolekcja be true, to tym bardziej fajne. Pozdrawiam cieplutko i szanuję za wywołanie olbrzymiego bólu dupska wśród wykopków, można zaaktualizować czarnolisto o kilka pozycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GnijacyNissan: zajmuje cie handlem odzieżą i obuwiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale nie mam styczności z klientem detalicznym kupującym używane rzeczy stąd ciekawość, kto kupuje takie dość znoszone ciuchy. @czympyrympym: Szpan bo to jakiś szpanerski model 600 pln . Jak nie masz kasy to czemu nie kupisz nie firmowych butów za kilkadziesiąt pln ? Albo nawet jak używek to nie takich styranych ? Tzn nie zrozum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matek97: ale pieprzysz, pracowałem przy trzech markach butów w Holandii, wszystko uszkodzone w transporcie albo z pleśnią/grzybem od razu jechało na śmietnik. Nie opłaca się tego czyścić, przy takich nakładach pracy jakiej to wymaga xD

A z kontenera wszystko jest czyściutkie, widziałem tylko raz w życiu zapleśniały morski kontener i od razu wszystko poszloyna śmietnik.
  • Odpowiedz
  • 0
@czympyrympym widze ze to nie twoje pierwsze buty po kims xdd moge byc biedakiem umuslowym ale przynajmniej nie bede udawal kogos kim nie jestem. Dla ciebie pewnie celem w zyciu jest przyfleksowac uzywanymi butami w pracy bo nie masz/szkoda ci na nowe. Dla mnie to jest chore i podludzkie ale rob co chcesz podludziu XD
  • Odpowiedz
  • 3
@defkor fajnie masz, skoro uważasz, że buty pozwalają być "kimś". Co do zasobności mojej sakiewki, to nie interesuj się za bardzo. Idź lepiej poszukaj promocji na letnie sandały w CCC
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz