Wpis z mikrobloga

@czympyrympym widzę że znaleźli się idioci którzy wolą sobie pójść do CCC i w cenie używanych vaporów kupić sobie jakieś gówno i szpanować tylko #!$%@? przed kim bo mi się zdaje że nie chciał bym za darmo gównianych butów z CCC a za dobre używane jeszcze bym dopłacił. Nie dziwcie się potem że jesteście przegrywami nosząc jakieś świństwo z galeriowych sieciówek zamiast fajnych hypowych hox ciochobiegów
  • Odpowiedz
@wuju84: Fajnie, że nigdy nie byłeś biedny albo chociaż umiarkowanie zamożny, że zawsze w domu było na nowe buty i nie musiałeś mieć nic po starszym rodzeństwie, sąsiadach, kuzynach albo kimś losowym. Cieszę się z tego, naprawdę! Nie wszyscy jednak tak mają i Twoje słowa mogą innych urazić. I choć stać mnie na bardzo drogie buty i naprawdę głupio mi czasem kupić kapeć za pensję statystycznego Polaka, tak Twój komentarz
  • Odpowiedz
@AidsFiesta: wartość człowieka mierzona w markach, kłócenie sie o to czy lepiej wydać wiecej pieniedzy czy mniej, zwracanie uwagi na to czy ktoś chodzi w markowym guwnie czy nie, tragedia cały ten temat, wszystkie odpowiedzi wstydźcie sie za siebe
  • Odpowiedz
  • 0
@tichy_40 każdy wydaje swoje pieniądze jak mu się podoba i na co tylko ma ochotę. Jeśli ktoś uważa, że są one warte swojej ceny, to zapłaci za nie bez mrugnięcia okiem. Ja uważam, że cena jest wystrzelona w kosmos i w życiu bym tyle nie zapłacił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czympyrympym: Jak można kupować używane buty w lumpie i to w takim stanie jak tu gdzie widać, że były wielokrotnie noszone.
Majtki też tam kupujesz bo są oryginalne Calvin Klein?

Biedaki to jednak podludzie. Myślą że ktoś normalny daje #!$%@? o markę butów z poza grona innych biedaków to nawet używane trampki kupią jeśli mają logo i metkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@m0rgi niesamowite, buty były wielokrotnie noszone, no coś podobnego. Wrzucam je do pralki i po problemie, to takie trudne? A co do biedaków, to się nie wypowiem bo nie znam żadnego. Chyba, że chcesz się wypowiedzieć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@lunax nie ma sensu kopać się z koniem. Nie mam zamiaru kogoś na siłę przekonywać do tego rodzaju zakupów. Wykopki wolą kupić nowe trampki w New Yorkerze za 30 złotych więc o czym tutaj dyskutować...
  • Odpowiedz
Wykopki wolą kupić nowe trampki w New Yorkerze za 30 złotych więc o czym tutaj dyskutować...


@czympyrympym: to nie jest z powodu zazdrosci czy czego tam sobie życzysz. Ogólnie przyjęte jest że używane buty nie są wskazane.
Poprzednik mógł mieć grzybicę, mocno walić konia tym trampkiem, czy nie daj boże wdepnąć w ludzkie zwłoki.
  • Odpowiedz