Wpis z mikrobloga

@Banansky: kurczę, bo wiesz.. nie chce mi się ciebie cisnąć, bo zaczepiasz się do mnie taki sfrustrowany, a ja po prostu się opierdzielam w pracy, bo piątek; nie jesteś wart żeby cię pocisnąć w zaden ambitny sposób
  • Odpowiedz
@Ahhahansjahs: Ah nie jestem wart xD Praca pewnie jakaś satysfakcjonująca co? Nie chce ci się mnie cisnąć? Ja myślę, że po prostu nie potrafisz nic konkretnego wymyślić. No bo nie pociśniesz, że nie rucham skoro już to wykpiliśmy no nie? Teraz nie ma ammo
  • Odpowiedz
@Ahhahansjahs: Nawet nie potrafimy się odnieść do meritum? Napisałaś, że ktoś nie rucha. Ja wykpiłem to jako formę pocisku i po prostu wiem, że nic nowego konstruktywnego nie wymyślisz. Nigdzie nie napisałem, że Ty tak napisałaś. Czytaj ze zrozumieniem. A, że się w--------m, no tak nie zaprzeczę. Lubie po prostu zrobić z kogoś szyderę.
  • Odpowiedz
@Banansky: k---a typie, które pociski na tym portalu są konstruktywne? jak skrytykować kogoś kogo nie znasz w sposob KONSTRUKTYWNY? xDDDDDD ja p------e, ogółem ten cały post odnosi się do, uwaga - r u c h a n i a. więc o czym innym tutaj w ogóle mówisz? serio widzę, że starasz się grać inteligentnego, że jesteś ponad to, ale przez ten kij w dupie ci trochę nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Ahhahansjahs: Hahaha, chcesz bez kija w dupie? Nie muszę zgrywać inteligenta a w necie staram się być kulturalny. Sprowadziłaś mnie do swojego poziomu gratki xD Nie pisałem nigdzie o konstruktywnej krytyce, lol, skąd to w-------ś? Oczekiwałem dobrego pocisku, takiego, że może nawet bym śmiechnął, nie doczekałem się. Doczekałem się jakiegoś wysrywu frustratki która ma jakiś kompleks tego, że jej otoczenie jest od niej bardziej inteligentne. A i jeszcze oznaka, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Jestembogaty: mmm o tak mordko, ale im pojechałeś, zajebiscie. Głupie różowe robią rzeczy które chcą, ha tfu na taką samowole, dobrze gadasz mordo. Najlepiej to w ogóle w domu mają siedzieć, dzieci rodzić i sprzątać, a ty wtedy pokażesz światu jaki jesteś alfa.

  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Racja, przecież tekst o uległości jest żenujący. O ile ugodowość to dobra cecha z dwóch stron, to uległość świadczy o pewnym poddaństwie i braku partnerstwa. I to jest żałosne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Jestembogaty: to twój problem, że ci to nie odpowiada a nie takich kobiet. Sam sobie poradz że swoimi problemami i nie wciągaj do nich obcych ludzi. Miłego dnia :)
  • Odpowiedz