Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Follow up do tego: https://www.wykop.pl/wpis/50876989/anonimowemirkowyznania-follow-up-do-tego-https-www/

Pojechalem do dziewczyny z tindera na weekend (dwie noce) ponad 100 km do jej mieszkania. Skonczylo sie jak zawsze, zghostowanie zanim jeszcze do swojego domu dotarlem, rozumiem to i nie jest mi smutno bo ona w sumie tez mi sie nie spodobala. I tak spoko że mogłem sobie wyjechac na siti brejka na koszt jakieś obcej osoby która będzie mnie oprowadzać i organizować czas xd.

Ale o czyms innym mialem napisac. Wczoraj do mnie zagadala ciekawa dziewczyna na Tinderze, bardzo fajnie sie pisalo, glownie o muzyce, serduszkowala mocno moje wiadomosci, lubilismy nawzajem swoje piosenki (Tame Impala <3) itp. Dzisiaj chcialem przejsc na IG jak to zwykle robie. Wyslala ze dwa usmieszki na IG po czym widze unmatch i blok na IG. No wow, tak od razu. Ja już jestem przyzwyczajony do ghostowania, jestem ghostowany kilka razy w tygodniu, ale po tym teraz na serio mi się zrobiło smutno. Tak się przestraszyła że mam mało followersow i 0 postów? Smutne tym bardziej że na IG miala jakies lewackie tresci typu popieranie BLM i szanujmy wszystkich ludzi, nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe itp. Ja sie nie dziwie ze czesc inceli nienawidzi kobiet (mimo ze chcieliby z nimi byc), jesli sa zle traktowani przez kobiety przez cale ich zycie. To jest smutne jak wyglada szukanie partnerki, ja sie czuje jak jakis zebrak proszacy o atencje, a zeby sie z jakas udalo musze jednoczesnie udawac ze sie czuje zupelnie odwrotnie. Coraz ciezej mi zachowac te myslenie ze kobiety sa dobre i mam byc na nie otwarty, pewny siebie i w ogole.

Dzisiaj zauwazylem taki komentarz, ktory mnie zdenerwowal:

https://www.wykop.pl/link/5626687/comment/80203255/#comment-80203255
@arekb8:

Czytając tego typu artykuły i żale wykopków zrobiłem eksperyment i zainstalowałem Tindera. Wrzuciłem swoje średnie zdjęcie, a ładny to nie jestem, koszulka niefirmowa, widać brzuch, trochę zakola. Dwie doby i 7 polubień ze strony dziewczyn. 3 to grube i brzydkie. 2 ładne buzie i sympatyczne, trochę więcej kg, ale w granicach tolerancji, figura proporcjonalna. No i jedna przeciętna szczupła, a ostania ładna, wykształcona z dobrą pracą, ale Rosjanka. Rosjanka żaden problem, bo jestem m.in. po filologii rosyjskiej, stąd pewnie zainteresowanie moją osobą. Z żadną się nie umówiłem, bo od 10 lat jestem w związku. Skoro macie taki problem kogoś znaleźć to albo macie sami jakieś kosmiczne, dziwne wymagania, albo nawet o sobie paru zdań sensownie napisać nie potraficie.


Ty myslisz ze kazde polubienie to jest randka? Wiekszosc zmatchowanych by ci nawet nie odpisala. Ja mialem po 24 godzinach na obecnym (drugim) tinderowym koncie 15 polubien i 15 matchy. Obecnie po okolo 3 miesiacach dzialania na tym koncie mam 92 matche i 89 lajkow. W te 3 miesiace spotkalem sie tylko z bodajze trzema dziewczynami (moze bedzie czwarta niedlugo, ta do ktorej przyjechalem ale jej nie bylo bo sie zle dogadalismy co opisalem w poprzednim threadzie). Ale bys sie zdziwil jakbys musial teraz kogos szukac na Tinderze. (acha i ta "koszula niefirmowa" xdd)

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f230129c320eaecdaada7a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
OP: @Szewczyk_CZetka
nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe jest dosyc lewackie mimo ze jezusowe
@NiewidomaMaciora
ja sie nie bawie w te instagramy, nie obserwuje zadnych stron, tylko znajome mi osoby mam w obserwowanych. pogarda dla jej pogladow? pogarda to za mocne slowo moim zdaniem. uwazam je za ekstremiczne (w sensie te BLM) i ze jest hipokrytka ze mnie tak potraktowala mimo jej niby takich tolerancyjnych pogladow.

Ten komentarz został dodany przez