Wpis z mikrobloga

Możesz pokazać polaczkowi bolid f1, to powie że jakiś niski i wogóle ciasny w środku. Pokażesz mu bardziej skomplikoawny silnik niż 1.9 TDI to stwierdzi że aaa będzie się psuł i nikt tego nie naprawi. Dlatego nie dziwi mnie że 3/4 z was biedaki, szkaluje Hondy. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie tylko diesle i #!$%@? ropy sąsiadowi z ursusa. Wasze gusta motoryzacyjne są przeżarte #!$%@? autami sprowadzonymi z Niemiec. Nigdy nie mieliście okazji poznać motoryzacji. Na widok silnika z motocykla, pewnie skakalibyście jak małpy w zoo. Typ silnika, wolnossący - wysokoobrotowy to kunszt inżynierii, uwalniający swoją moc stopniowo aż do samego końca, jedna z najlepszych rzeczy jakie można doznać w motoryzacji. W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pokazują mu Hondy. Kiedy chłopak skrzywi się na jej widok, albo powie że pierdzi, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do samochodów hondy.
#pasta #heheszki #honda
  • 1