Wpis z mikrobloga

wczoraj kupiłem mam niedługo urodziny o w dobrym stanie najki (pokazuje spodnie), nie będę lajtów robił, 2-3 filmy dziennie nagram, muszę co miesiąc podatek płacić ubezpieczenie zus dla księgowości, to że wyłapują mnie to by się nie stało bo inaczej miało się to dziać tylko Krzysztof dostał list i opublikowali nieprawdę fałsz obrazę mnie, wy sami do tego doprowadzacie, ja nie żyję pochować chcecie mnie, kto wam takie głupoty daje do pomyślenia, (wyciąga sznurówki z butów), Krzysztof pojechał na komendę, nie będę się z wami witał i rozmawiał, policja powiedziała żebym przestał nagrywać, wysłał Sławek gdzie są pokoje, po 750 widziałem, (patrzy) 840 750 700 1000 1100, za 700 wezmę ten to chyba nie, zobaczymy jak wygląda (pokazuje na kompie zdjęcie pokoju), o łazienka, tutaj nie będziecie mnie oczarniać, trzeba podzwonić, (puścił remix "całe te"), trzymajta się, wysyłajta listy Krzysztof niech inni nagrywają głupoty gadają będziecie zadowoleni
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - wczoraj kupiłem mam niedługo urodziny o w dobrym stanie najki (pokazuje spo...
źródło: comment_1596094845DcWPN99wj82F8zkbG3W6UP.jpg
  • 11