Wpis z mikrobloga

Miesiąc bez krzty alkoholu.
Wcześniej praktycznie codziennie, i to spore ilości.
Mam energii za dwóch, czuję się rewelacyjnie, schudłem.
O pieniądzach nawet nie wspominam (600 plus przez miech).
Pijcie ze mną co tam chcecie, ja walnę sobie gazowaną z połową cytryny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego dnia wsiem.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kombajn_Bizon_: nie piłem 3 lata, pierwszy okres to faktycznie euforia zajebiście nie piję oszczędzam schudłem jestem kimś potem powolna wegetacja bez alkoholu, koledzy mnie opuścili ,nikt już nie dzwonił nie było sensu iść na imprezy wiele rzeczy zaczęło mnie wkurrwiać gdy muliłem kolejny weekend przed telewizorem albo pociłem się na siłowni albo wymyślałem sobie jakieś głupie wyzwania i tym podobne bzdury powoli zaczęło do mnie docierać że żyję na innej
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Miłosław IPA bezalkoholowe ma tak naprawdę 0.5% alkoholu, dla kogoś zdrowego spoko bez problemu, ale dla kogoś kto by mógł podchodzić pod alkoholizm to już może być furtka. @Kombajn_Bizon_: Gratuluję bardzo! Ja sam już 10 dzień bez alkoholu bo miałem konkret problem, zastępuje sobie to co prawda bezalkoholowymi browarami, ale zanim kupię zawsze patrzę, czy to na pewno jest 0.00%, trzymam kciuki za Ciebie
  • Odpowiedz
@Maksubejd: Widzisz nawet nie zauważyłem , aczkolwiek mam wrażenie że dosyć mocno studiowałem etykietę przed zakupem , nie zmienia to faktu że 0,5% to chyba granica błędu pomiarowego i tyle to nawet cuksy z alkiem mogą mięć
  • Odpowiedz
@Kombajn_Bizon_: @fenis się nie myli, bo etapy wychodzenia z nałogu u każdego człowieka wyglądają dokładnie tak samo. Twój organizm aktualnie wrócił do formy, a mózg jeszcze produkuje zwiększone ilości neuroprzekaźników, żeby nadrobić zaległości, więc masz zajebisty humor, dużo energii, ogromną motywację do działania i do walki z nałogiem. Tylko to się niedługo skończy, produkcja dopaminy wróci do normalnego poziomu, co Twój przyzwyczajony do dopaminowego haju organizm będzie odczuwał jako
  • Odpowiedz
@gusto-gav: @Maksubejd: #!$%@? nie pijcie tych substytutów piwa. Co wam to niby daje? Mózg trzeba odzwyczaić od nawyku, a nie okłamywać, że dostaje to, co chce. Mój szwagier zaszył się na rok. Najpierw energia, potem apatia. Po 4-mcach już browarki 0 hehe procent dzień w dzień. Po pół roku pił już normalne piwo, ale max 2 dziennie. Po 8 m-cach do tego gotowe drinki puszkowe jack z colą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
600 plus przez miech

@Kombajn_Bizon_ na prezydenta!
Jego sposób 600+ nie drenuje kasy państwa, zmniejsza pijaństwo i, po odpowiednim przedstawieniu w mediach- zadowala patologię, bo sześset je wincy jak pińcet!
  • Odpowiedz