Wpis z mikrobloga

Założenie konta bankowego w angli to śmiech. Wie ktos co moge teraz zrobić? Mam umowe wynajmu najmu w uk ale nie przepusci mnie dalej ponieważ wynajmuje pokój u osoby prywatnej. Żadnej innej rzeczy z listy nie mam a umawiac sie na spotkanie to przez ta korone trzeba dlugo czekać żeby cokolwiek załatwić. Ma ktos jakis pomysl co zrobic? Bank w którym chce zalozyc konto to HSBC
#anglia
#uk
#banki
prawdziwy_warmianin - Założenie konta bankowego w angli to śmiech. Wie ktos co moge t...

źródło: comment_1596048481MDMFpZjSsTMJ5WUBSa1mGM.jpg

Pobierz
  • 22
@prawdziwy_warmianin: kurde nie pamiętam już jak ja to robilem, że w loydsie po 2 miałem konto (chyba list z agencji pracy wystarczył) ale

Wiele osób próbuje przez internet założyć przedpłaconą kartę bankową – czyli kartę, na którą można wpłacić dowolną sumę i potem używać jej jako normalnej karty płatniczej. W trakcie zakładania takiej karty otrzymujemy po kilku dniach list z potwierdzeniem otwarcia konta. Ten list w niektórych placówkach powinien zadziałać jako
@prawdziwy_warmianin: Polecam Starling bank. Też miałam problem z założeniem konta bo mieszkałam u znajomych i jedyne co miałam to list z NIN. Przeszło bez problemu, konto samo w sobie jest strasznie wygodne i intuicyjne. Jedyny minus to taki, że nie masz nigdzie oddziału, bo jest to bank internetowy, ale korzystam z niego już prawie rok i wszystko co jest potrzebne jest w apce.
@ph0212: Faktycznie, myślę że umowa najmu też będzie wystarczająca. Dla nich najważniejsze jest alby na dokumencie były dane z adresem zamieszkania. To jest stosunkowo nowy bank i chce się mocno rozwijać, więc nie mają problemu z otwieraniem nowych kont.