Wpis z mikrobloga

No i co tam? City winne, wszyscy przeciez wiemy, ze tak jest, hehe oplaceni sedziowie. Czytac, wstydzic sie i gwizdac na UEFA bo tylko na to zasluguja po tym co #!$%@?, pamietajcie, to moze byc kiedys wasz klub na ktory naskoczy UEFA z banem na europejskie rozgrywki za nic, na podstawie fejkowych maili posklejanych w jedno albo datowanych na 2010 rok, 2 lata przed wprowadzeniem FFP.

Odrzucajac ton hejtera-kibica to, to co #!$%@? UEFA i przede wszystkim Der Spiegel to #!$%@? skandal. Donald Trump takich fake newsow nie widzial w CNN jak to co stworzyl Der Spiegel. Emaile posklejane do kupy, kompletnie wyjete z kontekstu, mylenie osob, wycinanie dat, absurd.

Tutaj calosc jak ktos jest szalony i ma ochote czytac 93-strony: https://www.tas-cas.org/fileadmin/user_upload/CAS_Award_6785___internet__.pdf

Dorzuce kilka screenshotow co ciekawszych fragmentow - na pierwszy ogien podsumowanie decyzji.

#premierleague #manchestercity #uefamafia #ligamistrzow
Pietal - No i co tam? City winne, wszyscy przeciez wiemy, ze tak jest, hehe oplaceni ...

źródło: comment_1595964974pbv0Ht8g1VgsSQbJapf7mQ.jpg

Pobierz
  • 4
@Pietal: Dodam tylko od siebie tyle, ze jestem jak najbardziej swiadomy, ze klub jest w takim, a nie innym miejscu dzieki pieniadzom Sheika Mansoura i przed przejeciem przez szejkow byl kompletnym sredniakiem. Nie oszukuje sie, wiem ze City ma swoje za uszami ale uwazam, ze wyskakiwanie z oskarzeniami kompletnie niczym nie podpartymi i proba zniszczenia druzyny (odszedlby De Bruyne, pewnie Sterling, Laporte i kilku innych) odsuwajac ja od najwiekszych rozgrywek na
@Pietal: A czasem nie było tak ze przy tej sprawie za która Chelsea dostała bana na transfery(chyba o młodzież wtedy chodziło) City tez było zagrożone banem bo tez robili podobne występki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)