Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: Chodzi przecież o to, że gdyby nie promowano LGBT to tak zwani (tfu) geje i lesbijki zakładaliby normalne rodziny i wychowaliby białych polskich obywateli. Tak samo kobieta pozbawiona większości praw musiałaby rodzić dużo dzieci (bo co innego miałaby do roboty?). Korwin czy tam Kurski może i zdradzali żony, ale jednak spłodzili i wychowali dzieci czyli wypełnili obowiązki białego mężczyzny. A taki (tfu) gej marnuje swoje nasienie w ustach swojego partnera.
@prawa_reka_sorosa: Dobrze, nie udało Wam się zwalczyć terminu "ideologia LGBT", tak samo jak nie uda Wam się zwalczyć terminu "marksizm kulturowy". Wiecie czemu? Bo w przeciwieństwie do Waszych lewackich wysrywów, te zwroty i pojęcia są PRAWDZIWE, i mają LOGICZNE znaczenie. Pozdrawiam kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tadeusz_Radziwill: No i co ten obrazek mówi, że rozpad w rodziny to głównie prze LGBT? Ciekawe spostrzeżenia. Tak samo jak dla prawaków nauka w szkole seksualności to nauka o masturbacji xd Dlatego sądzę, że demokracja to najgorszy Twór, bo byle baran może głosować.
@Kollo: Mam ci oczywistości tłumaczyć? Nie będę się wdawał w wasze upośledzone zakrzywianie rzeczywistości.

Póki co to ty jesteś baranem, skoro nie umiesz przeczytać sondażu, który jest dość prostą reprezentacją danych i bełkoczesz, że Lewica ma 2% poparcia.

Już samo nazywanie demokracji najgorszym tworem świadczy o skrajnej głupocie. Jasne, każdy inny ustrój był lepszy, szczególnie te totalitarne XD
@Tadeusz_Radziwill: No wytłumacz, bo naprawdę tam trzeba mieć krzywo pod kopułą żeby dostrzec "przyczyny rozpadu rodziny" - pewnie widzisz i inne rzeczy patrząc np. na lodówkę to buka z muminków?

Nie chcę sprawdzać oficjalnych wyników, ale jak myślę to w ostatnich wyborach Biedroń nie przebił magicznej granicy 3%.

Jest najgorszy, ale póki co nie ma lepszego systemu.