Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z wejściem do ambasady? Mam bardzo bardzo pilna sytuacje (moja ciocia która jest w Kanadzie jest blisko śmierci i nie ma się kto nią zająć i w razie najgorszego wypadku pożegnać) i nie wiem gdzie mam otrzymać szybkie info czy wpuścili by mnie do Kanady gdybym chciała poleciec nawet jutro (po prostu jak najszybciej, dosłownie każdy dzień się liczy). Czy mogę się udać do ambasady kanadyjskiej jak nie jestem kanadyjka? Czy po prostu powiedzą ze brak wstępu i pojechalabym na marne. #kanada #wiza #kiciochpyta #pomocy #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@debenek: dzwoniłam i nie otrzymałam żadnego info, czy w takich ze tak powiem ekstremalnych sytuacjach dają tymczasowe wizy czy nie. Plus nie wiem czy to ma sens ale może twarzą w twarz więcej się załatwi niż przez telefon :(
  • Odpowiedz
  • 1
@bartpl: Nie można wstąpić do Kanady w celach podróżniczych. Tylko bliska rodzina (dzieci, mąż, żona itd), Kanadyjczycy albo osoby z obywatelstwem mogą wstąpić przez wirusa. No ogółem granica jest zamknięta dla wszystkich oprócz tego co wymieniłam. Ja się do tych kategorii nie zaliczam i chciałam się dowiedzieć w ambasadzie czy są wyjątki w takich ekstremalnych sytuacjach.
  • Odpowiedz