Wpis z mikrobloga

mirki, szukam telefonu, najlepiej na już bo to będzie telefon kupiony na raty (aktualnie mój galaxy a5 2016 jest w stanie kiepskim, złącze minijack padło, muszę używać magnetycznego kabla do ładowania bo inny nie pasuje przez co często się odpina a nie ma sensu w niego inwestowa + redmi 3s ale tam szybka zbita, mała pamięć i trochę już ten telefon ma).

Potrzebuję telefonu na dłużej, nie chcę go wymieniać za rok. Dość dużo z niego korzystam więc nie chce żeby bateria mi trzymała 3-4h. Zależy mi na NFC, przekątna ekranu nie powinna być jakoś specjalnie duża (mniejsze ręce) więc będzie mi wygodniej trzymać telefon. Aparat to podstawa żeby robił dobre zdjęcia. Na Xiaomi wiem, że był problem u mnie z zasięgiem na wsi (na Samsungu już zdecydowanie lepiej łapało zasięg i była ta jedna kreska).

Kiedyś w tym temacie siedziałem ale teraz jest tyle nowych telefonów, że nie wiadomo który wybrać. Ktoś obeznany w temacie jest w stanie pomóc? Weszły jakieś realme, pocophony, cuboty itp i się kompletnie na tym nie znam :)

#gsm #telefony #samsung #xiaomi #apple #smartfon
  • 11
@badii: Odpusc sobie chinczyki, M21 teraz rewelacyjnie wypada w budzecie do tysiaka.
Jesli chodzi o rozmiar to jest mniejszy od wszystkich w.w Ksiaomi i Realme. (patrz na wymiary a nie przekatna ekranu)
Nie jest obity szklem na plecach wiec zasieg tez bedzie na plus.
@DESiGNER86: nie jest troche malu ramu jak na te lata? nigdy nie uzywalem iphone'a, nie wiem czy moglbym sie do niego przyzwyczaic z androida
@Zielony34: a note nie robia czasami slabych zdjec? bo z tego co poczytalem to u nich jest wlasnie ten problem, ten xiaomi, realme tez sie wlasnie nad nim zastanawialem, ktory z nich w sumie najlepszy tak do tysiaczka?
@k3lt: wlasnie czytam i jest w porzadku,
@k3lt: super, dzięki wielkie za pomoc, akurat w ten weekend jadę w góry i ze swoim aktualnym to bym tam uja zdjęć porobił a tak to się mogę pobawić

fenk ju veri macz