Wpis z mikrobloga

#radom #drogi

Hej, będę jechał trasę Bydgoszcz - Lublin. Zazwyczaj jeździłem przez Radom i jedynym manewrem był zjazd na Rondzie Narodowych Sił Zbrojnych. Znajomy mi powiedział, że coś się pozmieniało ostatnio i teraz macie tam obwodnicę i moja trasa nie jest już aktualna. Pomyliło mu się coś? Czy faktycznie gdzieś znajdę aktualną mapę jak teraz jechać?
  • 17
@kegnar: jest obwodnica, ale objeżdża Radom od zachodu, więc tobie średnio pomoże. A jeśli chodzi o trasę na Lublin, to nie wiem, o której jedziesz, ale jeśli w okolicach godzin szczytu to polecałbym ominąć Radom, bo na rondzie Popiełuszki (tzw. Kozienickim) trwają roboty drogowe i robią się tam zajebiste korki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@aksal89: Jadę w niedzielę w nocy - w Radomiu będę pewnie około 6-7 więc korków nie będzie ;) Ok, czyli jadę normalnie, bo nie uśmiecha mi się objeżdżać Radomia od zachodu.
@Raum: Na googlach jest jeszcze stara nazwa jak widać :) Z obwodnicy nie skorzystam w takim razie jak nie muszę. Myślałem, że przeorali tam moją trasę i już tak nie podaję.
@blogers: Mam, zawsze szybciej mi szło przez Radom, drogi też są dobre przez większość drogi. Ma ktoś bezpośrednie porównanie tych odcinków? Lublin -> Łódź chociaż.
Na googlach jest jeszcze stara nazwa jak widać :)


@kegnar: Nah, to taki żarcik. Po prostu praktycznie nikt nie korzysta z oficjalnej nazwy, wszyscy nazywają je warszawskim.
@kegnar: To jest pewnie ta obwodnica (picrel), o której mówił znajomy, ale z Bydgoszczy do Lublina prowadzi niebieska trasa więc dla ciebie nic się nie zmienia

Na googlach jest jeszcze stara nazwa jak widać :)


Wziąłeś zarzutkę, tak potocznie nazywają je miejscowi ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak w ogóle to praktycznie zawsze najlepiej trasę wyznacza nawigacja, nie ma co się zastanawiać
Pobierz
źródło: comment_1595929511GLMbPA46zmEWI9FTq4j1MJ.jpg