Wpis z mikrobloga

@Transparentny mógłbyś coś opisać, jak się zachowywał? Szczecin here I ciężko mi znaleźć jakiegoś potężnego pisowca i nie wiem jak się zachowują. Wiem, że typowy wyborca to ogłupiony TV debil, ale nie mam pojęcia co myśli typ, który jest "twarzą" tego gówna.
  • Odpowiedz
@jimlahey wolność to wolność, ten zwrot nie bardzo wpisuje się w obraz konkretnej osoby a poważ tym jest memem. Poza tym skąd wiesz że akurat zlecieli by się tam żeby pisać to? Bo mi się jakoś wydaje że wyłączyli ze względu na hejt że po raz kolejny próbują wciskać gówno ludziom, a przy wciskaniu komuś jakiś informacji, ideologii, czy nawet garnków w sklepie, możliwość komentowania zawsze powinna być dostępna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker: to jest obrazek który ma juz pare lat. na praktycznie każdym filmie PiS wyłączył komentarze.
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Wszystkie partie, chyba poza konfederacją, mają zawsze wyłączone komentarze


@piker:
Obawiają się, ze dyskusje w komentarzach i wyłaniające sie z nich argumenty przebiją bańki informacyjne, w ktorych znajdują sie odbiorcy - wyborcy.
Kciuki na nie łatwo tłumaczyć sobie jako złośliwy atak przeciwników / płatnych trolli.
Największy komfort daje natomiast telewizja, bo tam mozna puszczać "samo gęste" bez filtra.
  • Odpowiedz