Wpis z mikrobloga

@JK1z: Podania bez asyst. Sam ustalasz kierunek i siłę podań. Początkowo jest trudno, ciężko sklecić jakąkolwiek akcję, ale jak się wyczuje (zaskakująco szybko, myślałem, że dłużej będę się przyzwyczajał) to zaczyna się bajka. Gra się całkiem inaczej, oczywiście na plus.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Grałem trochę na andvanced (przynajmniej jeden sezon w ML), ale jakoś nie mogłem się przywyczaić. Nie dostrzegałem jakiejś zmiany na plus, a zdarzyło się marnować takie setki, że aż wstyd :) Manualne strzelanie to już pełna swoboda jak z podaniami, ale też najtrudniej w bramkę trafić, bo musisz już w konkretne miejsce celować. Może kiedyś dojdę do tego poziomu, ale jeśli chodzi o strzały to wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
@Shagal: różni się i to bardzo. W basic masz tylko 3 kierunki strzału, a za wysokość odpowiada pasek siły. Na advanced pasek siły odpowiada tylko za siłę strzału, a całą resztę ustalasz Ty. Dzięki temu masz możliwość wykonać strzały, które na basicu są niemożliwe np. mocny lowshot w dolny róg bramki, lekka zawieszona podkręcona piłka lobująca bramkarza zza pola karnego itd. Celowanie tym jest trochę nieintuicyjne, ale po ok. tygodniu
  • Odpowiedz
Jest trochę jak z podaniami, musisz dokładnie wycelować w bramkę. Nie wiem czy da się przycelować w konkretne miejsce bramki tak jak na advanced, bo mi się to kółko nie pojawia. Ogólnie hardkor :)
  • Odpowiedz