Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lennydelreyface: akurat pracę przy klimie polecił bym jednak robić w zakładach co się tym zajmują. Zwykła wymiana łożyska to nic trudnego, ale odpowiednie uszczelnienie sprężarki już tak, i o ile Ci na testach próżnią sprawdza i chwilę będzie ok to zaraz się może rozszczelnić. A firmy które zajmują się na poważnie naprawa klimy to i zarabia szczelność azotem i dadzą jakąś gwarancję na robote
A firmy które zajmują się na poważnie naprawa klimy to i zarabia szczelność azotem i dadzą jakąś gwarancję na robote


@rajman: Taa... Tak jak mi zrobili. Super pro warsztat tylko od klimy, jeden z lepszych, świetne opinie. Azot OK, próżnia OK, nabili 600g czynnika a po 2 dniach poleciało a atmosferę. Pojechałem do "Ryśka" co miał jedną maszynę, w 15 minut za 60zł zdiagnozował usterkę i klima śmiga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lennydelreyface: a to ciekawe jak by zmienili łożysko bez wyjmowania sprężarki...
PS, osuszacz też wymieniasz czy nikt nie powiedział że trzeba przy rozszczelnieniu układu?
@Zawodowy_Janusz: czytałem Twój wpis, tylko tu jest inna sytuacja i podchodzi nowa sprężarka, a na podłączenie i robotę warto by było mieć jakiś kwit właśnie w razie reklamacji...
@rajman na podnośniku, zdejmując pasek i koło pasowe. O osuszaczu jeszcze nie rozmawiałam z nikim, dziś zepsuło mi się auto, dopiero dzwoniłam wstępnie do mechanika, jutro będę ugadywac szczegóły. Poinformował mnie żebym znalazła serwis do spuszczenia czynnika i zrobiła to przed wizytą, bo szkoda go stracić.
@rajman: A to inny warsztat niż specjalizujący się w klimie nie daje kwitu i gwarancji? Bo ja na swoją naprawioną dostałem. I również mam kwit opisujący co i za ile zostało wymienione. A w tym pro-super-klima gówno dostałem.