Wpis z mikrobloga

Naszły mnie takie przemyślenia odnośnie przemcela, tego że był tu bardzo rozpoznawalny i ostatecznego jego zniknięcia z mediów społecznościowych.
Wykopki twierdziły, że jazda po nim to efekt tego, że sam się o to prosi, odwalając na insta głupie akcje, dając się podpuszczać, czy pozując na Chada, którym nie jest. Można było w to uwierzyć, dopóki przed paroma dniami stęsknione za przemcelem wykopki, zaczęły drwić sobie z jego brata Piotrka i wywlekać jego fotki tu. Piotrek poza fizycznym podobieństwem do Przemka, jest zupełnie normalnym, sympatycznym chłopakiem, który ma dziewczynę, normalną pracę, spędza dużo czasu ze swoją rodziną, czyli innymi słowy ma normalne życie, o którym większość przegrywów tutaj może tylko pomarzyć.
Jednak to nie przeszkodziło wykopkom w próbach internetowego uprzykrzenia mu życia za nic, dlatego też można domniemywać, że akcja z przemcelem nie wynikała, ze zdawać by się mogło, słusznego utarcia mu nosa za pajacowanie w internetach, a z czystej chęci leczenia własnych kompleksow. "Patrzcie, haha jest większy przegry ode mnie, haha, czyli nie jest ze mną tak źle, haha". Przemcela zabrakło, więc nie było na kim podbudować swojego przegrywowego ego, więc wykopki próbowały przenieść się na Piotrka i spowodowały, że chłopak się przestraszył i też całkowicie zniknął mediów społecznościowych. Dlatego też pluję na was. Ha, tfu!
#przemcel #przegryw #blackpill
  • 16
@LordKutanga: prawda jest taka że kto jest toxic śmieciem ten jest toxic śmieciem, niezależnie od tego na jakim tagu siedzi. Znajdą się tacy i pod #przemcel i pod innymi, ale równanie wszystkich bo część jest #!$%@? też jest nie fair. Ja się nigdy z nikogo z uniwersum przemasa nie śmiałem, oprócz dwóch pojedynczych przypadków chłopaków z jego grupy "majstrów" wrzucających zdjęcia z treningu tam xD ale niektórzy po prostu potrzebują na