Wpis z mikrobloga

Wracam do Wiedźmina 3 po prawie 2 latach, myślę: a odpalę sobie nową grę plus tak dla odmiany i najtrudniejszy poziom to jakieś trofea wpadną. I c--j ani samouczka, ani opisu co do czego, kiedy i gdzie, jakieś dekokty mam w gniazda powkładane, nawet nie wiem czym się bije i unika XD Mutacje kolorowe porobione, tyle tego że ciężko się połapać. A najbardziej to mnie zdziwiło że mam zbroje turniejową i z tego co pamiętam to był 1 z lepszych pancerzy i już sobie myślę że będę nim grał do końca a tu myk 1szy schemat, który zebrałem, pozwala mi już stworzyć lepszą zbroje XD WTF ? Jak żyć w tej Temerii ?

#gry #konsole #ps4 #wiedzmin #cdprojektred
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ciascio: Właśnie nie było żadnego, w momencie gdy Geralt z Ciri miał iść do Vesemira na trening, ta spytała: przez mury? I powinien teraz być samouczek, ale Geralt na to, że nie tym razem i nawet potem tej treningowej walki z Vesemirem nie było XD Muszę oglądać na YT jakieś gameplaye żeby się w ogóle odnaleźć
  • Odpowiedz
@Deffyx: Po to jest właśnie NG+, żeby nie było samouczka (z założenia niepotrzebnego dla kogoś kto przeszedł całą grę) i żeby można było korzystać z części przedmiotów zebranych przy pierwszym przejściu. Tyle, że te przedmioty (poza Aerondightem) nie wystarczą Ci na całą grę, bo to działa tak, że Twój poziom z końca pierwszej gry to odpowiednik poziomu 1 w NG+, a nowe przedmioty zdobyte w NG+ będą się skalowały wyżej.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Czyli aerondightem mogę spokojnie lecieć do końca? Nie znajdę nic lepszego?
To z tą zbroją jest tak, że nazwy są te same tylko lvl skalują się wyżej? Czyli np. W Toussaint znów znajdę zbroję turniejową, tylko że na o wiele wyższym lvl ?
  • Odpowiedz
@Deffyx: przeszedłem całe NG+ na najtrudniejszym w tej giga zbroi kota i z aerodinghtem. I tak padasz na hita-dwa od byle psa co byś nie nosił.
  • Odpowiedz
@Deffyx: Aerondight jeśli będziesz mu podciągał obrażenia (co powinno wychodzić samo, jeśli go używasz) będzie zawsze na takim poziomie jak Geralt. To jedyny przedmiot w grze, który się skaluje do poziomu Geralta (poza tym jeszcze szpadel Klucznika się skaluje, ale tylko przed jego podniesieniem, to znaczy możesz zabić Klucznika na poziomie 40, podnieść przedmiot i będzie na 40 albo przyjść 10 poziomów później i będzie na 50, ale już używany
  • Odpowiedz