Wpis z mikrobloga

Wiem, że Igrzyska za rok, ale spróbuje wymienić czternastkę która do Tokio pojedzie. Zobaczymy ile trafię:
Atakujący: Bartosz Kurek, Maciej Muzaj
Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Olek Śliwka, Wilfredo Leon, Michał Kubiak, Bartosz Bednorz
Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Piotr Nowakowski
Libero: Paweł Zatorski
Na każdej pozycji dzieję się jednak ciężka walka. Kochanowski na środku to jest opcja którą zawsze warto rozważyć, głównie przez ofensywę. Jednak nie da się przejść obojętnie wobec równej formy Kłosa. To tylko przykład bo takich dylematów jest więcej. Pogrubiłem moim zdaniem gości którzy pojadą na ten moment na 99% jeśli nie przydarzy się żadna kontuzja
#siatkowka
  • 5
Wiem, że Igrzyska za rok


@vasos: ja się zaczynam obawiać co do tego... wirus powraca, w tokio podobno mają duży problem

Trudno się nie zgodzić z Twoim składem, aczkolwiek ja obstawiam Komendę zamiast Łomacza i na środku myślę, że z rywalizacji odpadnie Nowakowski.
@vasos: @SiemaNagor:

No to lecimy:

Atakujący: Bartosz Kurek, Dawid Konarski
Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga
Przyjmujący: Olek Śliwka, Wilfredo Leon, Michał Kubiak, Bartosz Bednorz
Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Jakub Kochanowski
Libero: Paweł Zatorski

Konarski zamiast Muzaja - IMHO Konar daje wiecej jako zmiennik niz Muzaj.
Kochanowski zamiast Nowakowskiego - IMHO Piotr juz ma sporo medali, pora na mlodych ;)
@vasos:
To ja polecę bardziej ryzykownie.

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
Atakujący: Bartosz Kurek
Przyjmujący: Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Bartosz Bednorz, Aleksander Śliwka
Środkowi: Piotr Nowakowski, Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski
Libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek

Zarówno Konarski, jak i Muzaj, nie gwarantują gry na wysokim poziomie w razie problemów Kurka, a jednocześnie mocno ograniczają wybór na pozostałych pozycjach. Dlatego opcja z zabraniem jednego atakującego jest jak najbardziej realna. Pewnie bardziej prawdopodobne
@Furtaq: IMHO na dzien dzisiejszy Klos to jedynka (patrzac po ostatnich meczach, ktore widzialem).
Ja wahalem sie pomiedzy Bienkiem a Nowakowskim jako osoba ktora bedzie out - ale znowu to moje zdanie.