Wpis z mikrobloga

Mielismy ostatnio pokaz dwoch rodzajow wykopkow. xDDDDDD tak wyglada 90%osob korzystajacych z tego portalu. (Oba zdjecia wrzucone na wykop wiec pozdro). 1 - wykopowy pseudodandys - zawsze koszula, nawet na wyjscie ze smieciami, chinosy, skorzany pasek w kolorze butow, skorzane buty - co z tego ze w tym ałtficie niz ze soba nie gra. Buty za kostke jak na zewnatrz jest 30stopni. Koszula w kratke z house (na pewno stamtad bo w liceum tez sobie taka kupilem). Dziwnie ukladajace sie spodnie, tak jakby byly o 2rozmiary za szerokie. Pasek i zegarek to zgroza. Taki pasek nosza chyba tylko starcy na targ. Ten gosc ubral sie jak nudny ksiegowy czy student 1go roku administracji na UJK. I on w tym czyms chcial isc na randke. Gdybym byl rozowym to bym uciekl z takiej randki jakby ktos przyszedl tak ubrany, bo nie wiedzialbym czy jak pojde na randke to nie bedzie chcial mi zaoferowac uslug firmy w ktorej pracuje. Potem tacy ludzie wrzucaja zdjecia dobrze ubranych Wlochow w koszulach i sie do nich porownuja. Albo pisza ze tak sie ubiera "old money" a reszta inaczej ubranych to wiesniaki. Tacy jak on krytykuja tez tshirty i krotkie spodnie (co z tego ze w krotkich spodniach wygladalby kazdy o wiele lepiej niz on w tym zestawie). Co z tego ze oni z "old money" maja tyle wspolnego co ja z Tajlandia - slyszalem ze istnieje ale nigdy nie widzialem na wlasne oczy 2 - wykopowy menel/student polibudy - wypisz wymaluj "modnie ibrany facet to nie rzadkosc". Te zakola, te loniaki majace imitowac zarost. Koszulka z jakiegos Pepco. I hit - te okulary. Takie okulary na drucikach nosily grube kujony. Jakby wrzucil caly swoj ubior z tego dnia to zaloze sie ze mial na sobie jeansowe krotkie spodnie za kolano i buty z ccc. Potem tacy wrzucaja tu posty wyzywajace ludzi w koszulkach Calvina Kleina czy Hilifigera. Pamietajcie, tacy ludzie daja wam porady jak sie ubrac. Jeden mirek wrzucal tu fajne zestawy ktore powinniscie nasladowac to zostal zjechany przez osoby podobne do wyzej opisanych. #modameska #modadamska #niebieskiepaski #rozowepaski
t.....a - Mielismy ostatnio pokaz dwoch rodzajow wykopkow. xDDDDDD tak wyglada 90%oso...

źródło: comment_1595758389LPRO1VBFMbNbY3WtOGy21n.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Mocno się zgadzam. Niektórzy by wciskali koszule wszędzie nawet na wynoszenie śmieci czy cokolwiek w tym stylu. Nie do każdego pasuje koszula i nie każdy lubi koszule. Ja nosze niektóre rzeczy z jebitnym logo które jest hejtowane ale mi się podoba wiec ¯_(ツ)_/¯ Jak dla mnie biała koszulka z levisa z jeansami, fajnymi butami i do tego aviatory to jest klasyka niektórzy przyjdą i zaczną wyzywać, ze jak baner
  • Odpowiedz
oprócz tych dziwnie układających się spodni to wygląda bardzo przyzwoicie. Czepianie się paska to już naprawdę przesada, jest normalny. Nic tragicznego w tym ubiorze nie widzę.


@obszarnik: No jest dosyć #!$%@?. Strój mega nudny jak by ciocia z babciom ubierały kawalera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@tomislawniepelka: oj tak tak byczq, jak widzę rozjuszonych studenciaków w sobotę wieczorem na mieście ubranych jak ten po lewo to nóż się w kieszeni otwiera, wielcy modnisie ubrani w te #!$%@? koszule podłej jakości i jeszcze pasek z #!$%@?ą świecącą klamrą albo taki dziadkowy xDD Rzygać się chce
  • Odpowiedz
No, po lewej zwykły gościu, normalnie, porządnie ubrany. Czy komuś się podoba, czy nie to jest kwestia gustu. Nie można ująć mu tego, że ubrania wyglądają po prostu schludnie (choć mi się styl nie podoba).
  • Odpowiedz