Wpis z mikrobloga

@roman_erotoman: tak, z Kasprowego na Świnicę jak najbardziej. Dalej na Zawrat nie braliśmy pod uwagę ale z tego co wiem to od dwóch lat zamknięty. Mimo to w piątek ktoś się tam wybrał i niestety spadł, wypadek śmiertelny.
  • Odpowiedz
  • 1
@ksaler powiedz czy tłumy są w Tatrach. Wybieram się za 2 tygodnie na wypad od schroniska do schroniska, od hali Ornak do morskiego Oka ;)
  • Odpowiedz
O Matko, człowiek wrzuca fotkę z rana, loguje się po południu, a tu gorące i kilkadziesiąt powiadomień :) Wycieczka zajebista. Styrałem się jak koń. Wyszedlem o 4:30 z kwatery, a wróciłem po 15:00. Ponad 20 km po Tatrach.  Trasa: Kuźnice, Murowaniec, Czarny Staw, Kozia Przełęcz, Kozi Wierch, Piątki i Roztoką na parking. Miałem z Koziego Wierchu uderzyć na Granaty i zejść zielonym szlakiem, ale widząc chmury zrezygnowałem. I dobrze bo była dobra pompa :) Tak wiec jestem mega zadowolony. Tego odcinka brakowało mi do zaliczenia całej Orlej Perci.

Powodzenia i trzymam kciuki. Ja dzisiaj odpuściłem, bo te popołudniowe prognozy mnie wystraszyły.


@metalfacee: no był ryzyk fizyk, dlatego pobudka o 3 i heja na szlak
ksaler - O Matko, człowiek wrzuca fotkę z rana, loguje się po południu, a tu gorące i...

źródło: comment_1595773922YvrzJsnj4knfrHozgetjAj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pozdro, ja dziś mały spacer na Szpiglasowy Wierch, też ponad 20 km . Z Piątki rano widziałem chyba kogoś przez lornetkę na Orlej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KebabZSerem: ładna trasa. Nigdy nie bylem na Szpiglasie :(

Jeśli ten na orlej walił browara to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksaler nie widać było browara, ale osoba stała w miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod Mnicha nie dało rady, już na Szpiglasie deszcz złapał i trzeba było jak najszybciej zejść do Morskiego. A sama trasa całkiem spoko ;)
  • Odpowiedz