Wpis z mikrobloga

Byłem na szkole bezpiecznej jazdy, kurs trwał 8 godzin, w tym 6 samej jazdy. Jazda po torze, kontrolowany poślizg, hamowanie w poślizgu, łuki, slalomy i jazda na tyrolce. Uważałem, że jestem dobrym kierowcą i umiem panować nad autem w trudnych warunkach. Okazało się, że gówno i nie umiem nawet dobrze kręcić kierownicą, przeszkadza jak dwa lewe buty. Polecam wszystkim, odechciało mi się szybkich, sportowych aut.

#motoryzacja #auta #samochody #polskiedrogi
  • 33
  • Odpowiedz
@jagoslau: jazda sportowym, ostentacyjnie wyglądającym samochodem w Polsce to jest katorga. Non stop chcą się ścigać, dojeżdżają pod dupę i wymuszają, żeby "wcisnąć". Niemiłosiernie #!$%@?ące.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Satanistic: narobiłeś smaka. Z chęcią bym na takie coś poszedł - jakimś super szybkim na prostej nie jestem, ale zobaczyłbym, jak dużo mi brakuje do sensownego poziomu i co powinienem zrobić, żeby nauczyć się chociaż prób wychodzenia z poślizgów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jagoslau: też tak uważam, do jazdy do przodu to i malczan wystarczy, ale ja się nieraz strasznie męczę, mając jedynie 90km pod maską. Cymbałów robiących na złość nie spotykam (całe szczęście, bo bym #!$%@? gonił do skutku i stłukł), ale męczy mnie zabieranie się do wyprzedania po parę razy, bo braknie mi mocy na 200-300 metrach. A kuzyn musi mieć wielkie jaja, że się nie wycofał w takim momencie, mając na
  • Odpowiedz
@Satanistic: Cześć, można wiedzieć gdzie robiłeś takie szkolenie i jaki był koszt? Z chęcią bym się wybrał sam a potem różowej sprawił taki prezent. Widziałem już takie na necie ale obawiam się iść żeby nie było 6 godzin teorii a 2 godziny jazdy
  • Odpowiedz
TT RS


@Satanistic: szkoda że takie drogie są takie rzeczy - dla wydatków przeciętnego polaka, tak byłoby 10x więcej chętnych osób. Może właśnie to taki efekt? Jakby więcej chętnych osób było to by ceny spadły, czy nie w polsce? xD
  • Odpowiedz
@caribbean: na przeciętną kieszeń to dużo na raz do wydania, ale co do ceny to jest kreowana przez wolny rynek, nikt jej nie reguluje ;) dużo czynników ma na nią wpływ, ale więcej chętnych może równać się również z wyższą ceną (np. z małą konkurencyjnością)
  • Odpowiedz