Wpis z mikrobloga

Jak mogę w zupełności wywalić zainstalowany wcześniej program na #windows?

Musiałem na chwilę zainstalować firefoxa, ale po odinstalowaniu go w panelu sterowania, przeczyszczeniu komputera i rejestru CCleanerem, a następnie restartem wciąż mam jakąś pozostałość po tym firefoxie w CCleanerze.

Co muszę zrobić, żeby wywalić tego firefoxa z tego ccleanera?

#komputery
Viarus_ - Jak mogę w zupełności wywalić zainstalowany wcześniej program na #windows?
...

źródło: comment_15956712826vCk3GJ71ACBLu7oBBTTN2.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Koliat: rozwiązałem problem - #!$%@? ścierwo pozostawiło pełno folderów po sobie w folderze App Data. Jest jeszcze jakieś miejsce, gdzie mogę znaleźć pozostałości czegokolwiek co kiedyś miałem zainstalowane? Jak pogrzebałem trochę w tym folderze to znalazłem na przykład instalator programu którego używałem kilka lat temu do zmapowania procesu na studia. Instalator ważył 150 MB, niby nic, ale jak się tak trochę tego uzbiera to nagle się okaże że całe gigabajty zajmują
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wiktor93 tylko z tego co widzę to darmowa wersja za wiele możliwości nie ma, a nie będę płacić 25 dolarów za program do deinstalacji programów xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 ja rozumiem, dlatego mocno wzbraniam się przed instalacją różnych programów, ograniczam się do niezbędnego minimum. A co masz na myśli pisząc że:

Appdata jest w home dir a nie w katalogach systemowych.


@wiktor93 jeszcze nie.

Czemu właściwie ccleaner jest taki zły?
  • Odpowiedz
A co masz na myśli pisząc że:

Appdata jest w home dir a nie w katalogach systemowych.


@Viarus_: To że byłoby #!$%@? jakby instalator wywalał dane z katalogów użytkowników bo co jak masz 10 użytkowników firefoxa na komputerze i odinstalujesz firefoxa? Instalator ma usunąć wszystkim profile przeglądarki z katalogów domowych?

ja rozumiem, dlatego mocno wzbraniam się przed instalacją różnych programów


Bez sensu, to nie czasy XP no i CCleaner, który już
  • Odpowiedz