Wpis z mikrobloga

#myszki #zakupy #komputery #gry
Hej mam pytanie która myszka lepsza G502 czy Sensei Ten. Chodzi mi tu o to czy bardziej opłaca się kupić Logitech bo mam od nich myszkę z 1 rok i uważam,że są to chyba najlepsze myszki na rynku ale mniejsza chodzi mi tu która ma lepszy sensor i lepszy odczyt bo przyznam ,że gdy tak patrzę na 502 hero a Sensei Ten to nie widzę różnicy w hardware tylko w software.
PS.... Która jest lepsza do fps
  • 3
  • Odpowiedz
Wielu pro graczy gra na G502 i generalnie wirelessowych myszkach od Logitecha. O tym, żeby jakiś pros grał na Steelu nie słyszałam ;) Ja akurat mam G Pro Wireless od Logi i jestem zachwycona, wydaje mi się, że to ten sam sensor, czyli najlepszy na rynku (https://spidersweb.pl/2019/02/logitech-hero-g305-g502-promo.html) :) Ze Steelem mam jakieś złe wspomnienia, w jakimś ich podstawowym modelu LPM padał mi dwukrotnie po mniej niż roku.
  • Odpowiedz
@kumkaaa Ok bo wiesz np:Jarek Pasha ostatnio promował "Steel sensei ten" i wielu moich znajomych mi poleca od nich myszki tylko jak patrzę na to to zastanawiam się czy chwyt będzie dobry bo od loga mam g102 i jestem z niej bardzo zadowolony tylko mam duże ręce i wiesz jest u mnie z chwytem źle ale mniejsza a jeden znajomy jak mówił mi ,że jak używa steela to nie czuje żadnych problemów
  • Odpowiedz
@Dziurkaczdofarby-14: steel to firma, która jest popularna w sumie tylko w Polsce i u nas uważa się ją za nie dobrą, bo promował ją Izak, a teraz Pasha ;) Ja się kilka razy przejechałam na Steelu, ale wiesz, Twój wybór, jeśli chwyt Ci pasuje pod taką myszkę, to kupisz najlepszą dla Ciebie. Natomiast jeśli masz G102 teraz to G Pro Wireless powinna Ci podpasować lepiej chyba niż G502 :)
  • Odpowiedz