Wpis z mikrobloga

Dziwię się, że #iphone #iphonese 2020 został tak późno wypuszczony. W tak prosty sposób zgarnąć tak olbrzymi kawałek tortu, tylko dlatego, że #!$%@? producenci telefonów z #android nie potrafią zrobić małego #smartfon niedziałającego jak gówno, tylko wpychają wszystkim 6,5-calowe patelnie. A popyt jak widać jest ogromny. #telefony
Pobierz k.....m - Dziwię się, że #iphone #iphonese 2020 został tak późno wypuszczony. W tak p...
źródło: comment_1595620372DisGgHQzM4j5LK1Ep9vz8U.jpg
  • 22
@ks2m Dla mnie kupno telefonu 6,9" mając wcześniej odpowiednio 4,7", 5,2" i 5,8" było chyba najlepszym pomysłem. Jestem mega zadowolony i nie mam żadnych problemów z używania "patelni" więc producenci może też wyszli z założenia że nie każdy chce mieć małą popierdółke? ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TatoAktywny: tydzień temu kupiłem używanego s10e. Najlepszy telefon jaki miałem. Przesiadałem się z Xiaomi Mi9. Najchętniej nigdy już nie kupiłbym niczego z większym ekranem od s10e. Jedyny minus bateria, ale szybkie ładowanie daje radę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ks2m: przypominam że wraz z upływem lat zmniejszyły się ramki w smartfonach, nie licząc iphone, bo apple z jakiegoś powodu uparcie tkwi przy designie sprzed 10 lat.

Ważne są wymiary telefonu, rozmiar ekranu to już nie jest łatwe odniesienie do rozmiaru urządzenia. Nie dość, że nie ma ramek, to zmieniła się bryła. Urządzenia już nie są w proporcji 16:9,tylko wydłużone 18:9 albo 21:9, dzięki czemu ekran o większej przekątnej jest tak
Pobierz darvd29 - @ks2m: przypominam że wraz z upływem lat zmniejszyły się ramki w smartfonac...
źródło: comment_1595660802rEXKb7DrJOiVlsq3zSf7mr.jpg