Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu dziady z KFC usunęli pikantne kawałki?
Raz na rok czlowiek ma ochote zjesc KFC, a jak KFC to tylko duze pikantne kawałki, idę a babka, że już nie ma xD
W kanapkach to już nie to samo. Zawsze jak tam chodziłem to widziałem, że ludzie dużo chętniej biorą pikatne niż te łagodne.
Więc czemu tak się stało? Chcą, żeby ludzie zaczęli kupować te #!$%@? skrzydełka, żeby mogli więcej zarobić czy co?
Bo raczej nie chce mi się wierzyć, że nie schodziły im pikantne nogi?

Na marginesie mogliby odswiezyc starsze restauracje. Te w galeriach wyglądają niezle, ale te starsze dramat. Ciemnica, wręcz półmrok, stoliki zdecydowanie za małe nawet tacka się nie mieści, kanapy poniszczone i za niskie. MENU do niczego, bardzo mało opcji do wyboru, kiepskie promocje. Wydaje mi się, że McDonald jest o wiele lepiej zarządzany. Chyba częściej się odświeżają, ładniej, czyściej, menu bez porównania lepsze. Wolałbym, żeby moja karta sodexo działała w Maku niż w KFC, zwłaszcza po tym jak usunęli pikantne kawałki.

#kfc #jedzenie #mcdonalds
  • 11
@bazinga-row: i czemu tak? a PizzaHut też jest marna imo
kiepskiej jakości składniki, okropna buła, dziwi mnie, ze jeszcze ktos tam chodzi. 20 lat temu to byl szał, ale dzisiaj jest mnóstwo lepszych sieciówek
Nawet ostatnio jadłem w Krakowie z małej sieciówki Fabryka Pizzy to w porówaniu do PizzyHut, którą próbowałem jakieś parę mscy temu było o wiele lepsze.
@bazinga-row: Ta, przeglądałem ich ofertę i jeszcze lepsze kwiatki znalazłem

Np. jest kupon Zinger + frytki 12zł
a na facebooku reklamują promocję 2* Zinger + 2* frytki za 27zł

no super promo rozumiesz :D
w najlepszym razie jak zamawiasz 2 razy więcej to placisz 2 razy więcej. czyli jak 1 szejk w promocji 5zl to 2 szejki w promocji 10zl. troche dziwne, jak zamawiasz więcej zarcia to mogliby zrobic np. 2
@Jinnek: jak to? nie rozumiem
taki szejk w kuponach 5zl, normalnie w menu 6.9zl

zestaw jaki wzialem Twister, Zinger, Frytki - tego w menu chyba nawet nie ma

czy chodzi ci o to, ze te promocje są identyczne jak ceny na kuponach?
@stefan_banach czasami coś jak szejk się zdarzy albo troszkę tańsze twistery czy inne gówna, ale większość po przeliczeniu wychodzi tak samo jakbyś brał normalnie np. ostatnio kubełek za 25zl brałem i potem zobaczyłem że w kuponach też był i już miałem się za kieszeń łapać, a wyszło że kubełek w kuponie za 25zl też był (:
@stefan_banach: na fb reklamują kupony na dostawę, menu na dostawę jest droższe bo „darmowa dostawa”, na miejscu nie ma 2xzinger ale jest np zinger,twister,frytki za chyba 17 wiec się opłaca ¯\_(ツ)_/¯
@stefan_banach KFC ma kiepskie standardy jakości czasem dostawałem kawałki które długo leżały i ociekały tłuszczem szczególnie w mniej uczęszczanym KFC lub poza godzinami szczytu...

Do tego wtorkowe kubełki za 15zł zawsze miały mniejsze kawałki i często brakowało kawałków a człowiek nie będzie w tym grzebał na drive xD
ale jest np zinger,twister,frytki za chyba 17 wiec się opłaca


@Livian: ale ta oferta wisi normalnie w MENU?

Bo ja ten zestaw za 17 bralem wlasnie w kuponach.czyli te kupony to pic na wodę? :D

na fb reklamują kupony na dostawę, menu na dostawę jest droższe bo „darmowa dostawa”,


ten kupon wisi nie tylko na fb

Na stronie KFC jest kupony i tam masz "kupon" 2* Zinger + 2* frytki za
@stefan_banach: Siema, ja nie byłem w KFC długo od 2019 roku, a bardzo lubię a raczej lubiłem duże kawałki ostre szczególnie udko i pierś ale cała z kością, a teraz nie ma tylko łagodne niedobre i słone nogi, masakra, to co schodziło teraz jest nie dostępne, zrezygnowałem z zakupu i poszedłem na kebaba obok. Tak #kfc #kfcpolska traci klientów!!!!!