Wpis z mikrobloga

@lkg1: nie od dziś wiadomo że ci najbardziej wojujący to kryptogeje. Każdy normalny hetero-facet nie ma z tym większego problemu, bo ani o tym nie myśli, ani mu to nie przeszkadza, bo go nie dotyczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lkg1: to dziwne, bo ja bym nie chciał takich treści widzieć a potykam się o nie dość często w sieci

chyba jednak nie trzeba samemu tego szukać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lkg1: trochę #!$%@? screen, bo nie wiemy jaki był tekst nad obrazkiem. Może było coś w stylu "p0laki nie lubią geji", i na to się właśnie oburzył nasz bohater?
  • Odpowiedz
nie od dziś wiadomo że ci najbardziej wojujący to kryptogeje. Każdy normalny hetero-facet nie ma z tym większego problemu, bo ani o tym nie myśli, ani mu to nie przeszkadza, bo go nie dotyczy ¯_(ツ)_/¯


@fizzly: Idąc tym tropem myślenia każdy rasista to tak naprawdę krypto-murzyn, a jeżeli brzydzi Cię zapach gówna, to pewnie wieczorami, jak nikt nie patrzy, nacierasz się nim niczym borsuk( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lkg1: chcialem jako lewak sie zgodzic z gore glosowanymi komentarzami o obsesji prawakow, ktora wiem ze jest faktem, ale kutrcze tu nie moge. Ta oferta Top Fan na FB jest chora. Nie wiem, kazdy profil pewnie sobie definiuje, ale jesli profil ma 1-2k postow dziennie a ja dostaje opcje Top Fan za krytyczna dyskusje w postaci moze 30 postow w miesiacu, to beka. Jakby wszyscy ustawiali minimum to jako lewak moglbym
  • Odpowiedz