Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od afery Tajskiej, to mi się wczoraj rzuciła w oczy inna wypowiedź naszego mejwena z #kanalsportowy. Mianowicie ten tekst o Świerczewskim wyciągającym gościa z traktora i rzucający go w zaspę?! W oczach Borka jest to całkowicie normalne i usprawiedliwione zachowanie bo to he he Świrek charakterny chłopak z Nowego Sącza, ja go dobrze znam, twardy chłop. WTF? Przecież ten gość nie przyjechał tam z własnej woli przeszkadzać panu "trenerowi" Świerczewskiemu, tylko dostał takie polecenie od swoich przełożonych, wyżywanie się na najniższym w hierarchii czyli robotniku, który to wykonuje to przecież najbardziej prostacie zachowanie. Jak Boras gdzieś jedzie i jest remont drogi to mówi panie a godzinę zacznijcie bo ja teraz jadę. To, że w Lublinie był taki klimat i jakieś wojenki na górze to nie wina jakiegoś gościa, który odśnieżał, a dla Matiego przemoc fizyczna na nim jest jak najbardziej ok, bo to mój kumpel. To samo ze Szpilą, plucie na gościa to jest rozwiązywanie problemów? Boras też w którymś z pierwszych hejtparków mówił, że jakby wiedział to by sam Włodarczyka wyjaśnił ¯\_(ツ)_/¯. Poza tym Mati miał wyjaśniać tutaj mity i kity i nawet już pomijając tajską to co wyjaśnił? A jak był telefon no to kogo pan wyjaśnia, to " jak to hehe, to wy macie do nie pretensje czekam na pytania". To miał pytanie o ustawę i się skończyło laniem wody, że mu co 2 lata nie trzeba przypominać. Nie mówiąc nic o Tajlandii, ale on pogrąża się co krok a jest pierwszy do moralizowania i nauczania.

PS. Tak, powiedziałbym mu to siedząc na kanapie obok
  • 12
@l3chu: w sumie jak pytal o afere tajską to odpwoiedzial jak Nawalka na konferencjach. Cos tam pogadal, pogadal, niby odpowiedział, ale nikt nic nie wie i kolejne pytanie. Jeszcze jak sie #!$%@?ł na typa o to (). Przecież bylo wiadomo, ze ktos to zapyta. Kolejny raz pokazal, ze nie potrafi utrzymac emocji w internetach. Szkoda, ze jak kolejny telefon zadzwonil to nie zapytal go czemu nie utrzymal
@l3chu: Mati to niestety elokwentny ukryty patus, stwarza otoczkę oczytanego, ma dobrą erudycję, ładnie się ubiera, ale wystarczy poluzować lejce i złapać luz i leci na #!$%@? z Hajto, robi trzode ze Świerczewskim, robi w #!$%@? żonę i kłamie na potrzeby własnego wizerunku :v
@l3chu: Najlepsze, że Borek teraz się boi Hajty więc nie powie na niego złego słowa, bo gdyby Tomek się #!$%@?ł i wyjawił ich wszystkie sekrety, melanże z #!$%@? przez kilkanaście lat, koks i jakieś inne przekręty czy ustawki pod Bońska i innych piłkarzy, przychylna prasa przez tyle lat dla wybranych osób to opinia rodzinnego Borka, profesjonalisty, obiektywnego odważnego dziennikarza runęła by jeszcze szybciej niż dzieje się to teraz