Wpis z mikrobloga

@skalar_neonka: Pomimo, że gospodarczo w 100% popieram prawicę, to nie rozumiem kompletnie skąd u nich ten dysonans wolnościowy. Z jednej strony każdy ma prawo robić co chce, chcącemu nie dzieje się krzywda, a z drugiej je**ć homo. To mnie wręcz brzydzi.
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Niech dalej piersoli takie bzdury, im więcej wypowiedzi tego błazna słyszałem/przeczytałem tym bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że ten gość to krypto-przegryw i katol. Pluję mu na mordę.
  • Odpowiedz
  • 35
@CuminMind lewica ma na pieńku z kościołem bo kościół głośno nawołuje do dyskryminacji wielu grup które popierają lewicę. Co w tym dziwnego? Poza tym to sprowadza się jedynie do prób ukrócenia przywilejów jakie ma kościół
  • Odpowiedz
  • 23
@CuminMind A islam to ma jakikolwiek wpływ w Polsce? Obowiązkowo się go w szkołach nauczą czy może jego symbole w urzędach wiszą? Poza tym po co od razu islam jeśli do protestantów i prawosławnych też lewica się nie czepia? Poza tym małżeństwa to nie wynalazek kościelny bo są kilka tysięcy lat starsze niż wasza religia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@CuminMind:

Małżeństwo to wynalazek kościelny nie laicki.

Naprawdę wierzysz w to, że kultury przedchrześcijańskie i takie, w których religia ta zagościła późno lub wcale nie znają instytucji małżeństwa? Pewną innowacją w stosunku do części z nich jest to, że małżeństwo nie jest umową między dwojgiem ludźmi, ale ślubu musi udzielić kapłan. Po uiszczeniu opłaty.
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: mnie wkurza to że bierze się za takie pierdoły ale rozumiem z czego to wynika. on i wielu sie napatrzył na to co sie na zachodzie #!$%@? np. 70 płci, znane zdjęcie umalowanego transa z pentagramem na czole wśród dzieci itd. to działa na wyobraźnie i on i wyborcy mają fiksacje na tym punkcie.

trzaskowski mógł sobie darować temat lgbt bo jak widać polacy nie są na to gotowi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skalar_neonka: nie ma takiego dowodu, powtarzam - takiego dowodu po prostu nie ma, że Bosak kiedykolwiek określił się wolnościowcem, jest nagroda 100 tys. funtów dla tego który wskaże choćby cień dowodu
  • Odpowiedz