Wpis z mikrobloga

  • 0
@MalowanyPtak

Z jednej strony każdy ma prawo robić co chce, chcącemu nie dzieje się krzywda, a z drugiej jeć homo. To mnie wręcz brzydzi.

Na ** tworzysz chochoła?

Rozumiesz, że przestrzeń publiczna nie jest prywatną, więc państwo musi określić
  • Odpowiedz
@Volki: Ty Tak na poważnie? Jeżeli tak, to cierpisz na syndrom niewolnika.
Co ma jedno z drugim? Homoseksualistów chcesz w piwnicy chować, bo nakreśliłeś jedyny słuszny i prawdziwy rys co jest dobre, a co złe? Kto Ci nadał takie prawa? Tak samo Ty możesz być w błędzie jak i całe społeczeństwo - to, że większa ilość osób twierdzi, że koty mają skrzydła nie znaczy, że mają rację.

@Wlancznik:
  • Odpowiedz
Eh czemu nie ma jakiegos ruchu, który jest prawy gospodarczo i proszę tylko o niekretynski społecznie, juz nawet nie musi popierać jakichś konkretnych postulatów, ale niech tylko nie zachowuje sie jak takie buce pokroju Bosaka. Potem każdy tak wyobraża sobie prawice :/ jak ma byc dobrze?
  • Odpowiedz
  • 0
@MalowanyPtak

Ty Tak na poważnie? Jeżeli tak, to cierpisz na syndrom niewolnika.

Ty jesteś jakiś ułomny? Wiesz, że nie możesz chodzić goły po ulicy? Ty niewolniku xD

Co ma jedno z
  • Odpowiedz
@Volki: Ale Ty wiesz, że chodzenie z gołą dupą po ulicy jest naruszaniem czyiś swobód i to, że się tego nie robi podchodzi pod przedstawioną przeze mnie, NAJPOPULARNIEJSZĄ NA ŚWIECIE definicję wolności (Alexis de Tocqueville)? Kto tu nie ma mózgu?

Masturbować dzieci? Człowieku, Ty nie tylko jesteś homofobem - Ty po prostu jesteś idiotą.
  • Odpowiedz
  • 0
@MalowanyPtak

naruszaniem czyiś swobód

Pomijając już zasadność twojego argumentu (swobodę buhehehe), to właśnie próbuję ci wytłumaczyć dzbanie, że w przestrzeni publicznej muszą być granice, aby swoim zachowanie nie ingerować w przestrzeń drugiej osoby.

Masturbować dzieci? Człowieku, Ty nie tylko jesteś homofobem - Ty po prostu jesteś idiotą.

Oho, jak się nie ma argumentów, to się zaczyna obrażać. Jakie to typowe dla homotęczowców.
  • Odpowiedz
@Volki: Człowieku, po prostu Twój tok rozumowania jest tak biegunowo odległy od logiki, że trudno nawet zrozumieć o czym Ty mówisz. Nie podałeś ani jednego argumentu, oprócz opluwania osób homoseksualnych. Nie odniosłeś się do pytania skąd twierdzenie, że Twój światopogląd jest "lepszy" od innych i kto nadał Ci prawo do ferowania wyroków w kwestiach moralnych. Nie wyjaśniłeś w jaki sposób homoseksualiści naruszają Twoim zdaniem przestrzeń publiczną. Jedyne co zrobiłeś to
  • Odpowiedz
  • 0
@MalowanyPtak Kolejne chochoły i obelgi.

Nie podałeś ani jednego argumentu, oprócz opluwania osób homoseksualnych.

Nawet nie odniosłem się do homosi, a ty o jakichś urojeniach lewakoidalnych xD xD xD

To są właśnie skutki czczenia ideologii lgbt.
  • Odpowiedz
@Volki:

Homoseksualistów chcesz w piwnicy chować, bo nakreśliłeś jedyny słuszny i prawdziwy rys co jest dobre, a co złe?


To jest ten sam chochoł jak to, że chcesz masturbować dzieci. Kto ci dał prawo do seksualizacji dzieci? Dlaczego >chcesz je molestować?


Kłamstwo, negowanie rzeczywistości.
  • Odpowiedz
  • 0
@MalowanyPtak Ja PRDL. Jaki ty jesteś głupi. xD xD xD xD xD

Przecież odnosiłem się do ciebie dzbanie ruski, żeby ci pokazać poziom twoich chochołów xD xD

Ty nie masz po prostu mózgu xD
  • Odpowiedz
@Volki: Poziom moich chochołów? Prawica wyraźnie, szczególnie w tej kampanii odwoływała się do haseł wyłącznie jednego, słusznego podejścia do kwestii związków i powiedziała stanowcze nie w kwestii legalizacji związków homoseksualnych. Co to ma wspólnego z przestrzenią publiczną, którą zaraz po odwołaniu się do tej kwestii przytaczasz? Jak legalizacja związku dwojga ludzi może wpływać na przestrzeń publiczną - wniosek jest dla mnie prosty - razisz odrazę do osób homoseksualnych i sugerujesz,
  • Odpowiedz
  • 0
@MalowanyPtak Państwo i jego działania to właśnie przestrzeń publiczna. W tej przestrzeni wyznacza się pewne granice.

Jeżeli ktoś chce wziąć ślub, to nikt nie zabrania wziąć w swoim kościele, bo to już prywatna przestrzeń.

wniosek jest dla mnie prosty - razisz odrazę do osób homoseksualnych

Wniosek jest taki, że nie masz
  • Odpowiedz
odnosnie wolnosciowca bosaka, im czasowo dalej tym gorzej. Szkoda, ze kuce nie pamietaja "nie liberalizm pedale" propagowany min przez bosaka, zawisze czy kowalskiego w granicach 2010 roku


@Marakuja: Bosak to ma tyle wspólnego z wolnością co krzesło z krzesłem elektrycznym. W ogóle koalicja narodowców z partią Korwina to dla mnie kompletny mindfuck bo gospodarczo to dwa odległe światy ale rozumiem że na prawicy wystarczy że dwie partie nie darzą sympatią
  • Odpowiedz
Pomimo, że gospodarczo w 100% popieram prawicę, to nie rozumiem kompletnie skąd u nich ten dysonans wolnościowy. Z jednej strony każdy ma prawo robić co chce, chcącemu nie dzieje się krzywda, a z drugiej je**ć homo. To mnie wręcz brzydzi.


@MalowanyPtak: Chodzi o to, że konfederacja jest za wolnością czyli związkami homo, ale nie chce żeby tego promować u małych dzieci, bo to nie da przyrostu naturalnego, a wręcz go
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Nie zesraj się. Tak, prawak w #!$%@? agresywny na głupotę i wysrywy kmiotów intelektualnych do których tylko tym językiem coś dociera. Wiedz, że nie jesteś jakimś indywidualnie oświeconym człowiekiem. Niestety trafiłeś w swoim życiu na takie środowisko, na takich nauczycieli i ostatecznie autorytety, że ci się w główce poprzestawiało. I z tym cię zostawiam. Nie pisz mi tu kolejnych wysrywów bo ich nie przeczytam, bo nie spodziewam się niczego
  • Odpowiedz