Wpis z mikrobloga

@piant: 3 dni???!!! Materdio. My z ekipą wynajelismy jeden pokój w zakopanym w antałówce. Czym słońce sie pokazało pobudka w busa i w trase na caly dzień w góry. Na wieczór powrót do noclegu ostatnim dostępnym busem i wszyscy byli zadowoleni.
@Niedzwiedz87: No chodzi mi oto że chciał bym zaliczyć więcej jednego dnia niż same Rysy.
@sanczo_spido: Co w tym dziwnego że 3 dni? W tatry mam ponad 5 godzin jazdy. W tatrach byłem już wiele razy i wiem że z Zakopanego dużo energii i czasu się marnuje na dojście. Chciałem sie zorientować jak wygląda teraz sytuacja.
@piant: Rysy są same w sobie dość męczące - nie ma realnego sensu na jeden dzień planować czegoś ponad nie.

bo nawet jeżeli założymy że wystartujesz ze schroniska na MOKu. Wejdziesz na Rysy, zejdziesz. potem powiedzmy przez szpiglas do D5SP. to wychodzi ci suma podejść 2251m. 17.6km spaceru. prawie 12h wycieczki.

Serio - nie warto. No chyba że naprawdę masz zajebistą kondycję - jak tak to powodzenia

Złap sobie nocleg w
@Joterini: Wczoraj i dziś, Dolina pięciu stawow odpisali że niema nic wolnego, morskie oko ma powyłaczane telefony. Reszta zajęte. Będę próbował dalej jutro ;D