Wpis z mikrobloga

@Krabowski: Co nie na miejscu?
To są kubły na śmieci, normalny przedmiot codziennego użytku i nawet nie stoją przy tej ścianie, ani blisko tablicy, gdyby tam zrobili burdel to rozumiem oburzenie.
Na cmentarzach też masz wielkie kontenery na odpady kilka metrów od grobów
  • Odpowiedz
@Szr1h: Tam obrońców poczty zebrano. Zamordowani zostali później w więzieniu.
W Gdańsku jest sporo do zrobienia i olewane miejsca ważnie historycznie, ale tu bym nie przesadzał.
Oburzenie powinno wzbudzać to co działo się przez lata z Westerplatte. Skandal nad skandale.
  • Odpowiedz
A ja myślałem że chodzi o to że w miejscu w którym w39 stali Niemcy i rozstrzeliwali Polaków teraz stoją kosze ze śmieciami.... z Niemiec xD
Niby czasy się zmieniają, ale śmieci z Niemiec zawsze obecne w Polsce ;)

Kurde nie zrozumiałem przekazu opa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@noitakto: NIEMCY BILI ŻYDÓW, POLAKÓW BILI TEŻ UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu @Szr1h: Niedaleko miejsca gdzie mieszkam w 1345 roku zmarł człowiek, teraz stoi tam śmietnik, Polska upada :'(
  • Odpowiedz
cała Warszawa to w zasadzie jeden wielki cmentarz?


@Movet: budowa czegokolwiek wymagającego wykopów w Warszawie:
dzień 1 zaczynasz kopać - zalało wodą
miesiąc budowy odprowadzeń wody
dzień 32
  • Odpowiedz
@Szr1h: w Warszawie praktycznie każdy kawałek ulicy widział smierć. Masz racje, zróbmy wielki jeden pomnik ofiar hitleryzmu z całej Warszawy.
  • Odpowiedz
  • 2
Zajebiście wiele to mówi. Np. to że jedna z największych firm w Polsce jaką jest Poczta Polska wprowadziła segregację śmieci w swoich urzędach i biurach, a te kubły na zdjęciu są nówka sztuka zakupione i tymczasowo ustawione, i sobie czekają na rozdysponowanie po placówkach. Wyobraźcie sobie że tych kubłów jest kilkadziesiąt albo i lepiej i nikt ich nie będzie trzymał po pokojach. A zmarli Pocztowcy z 39 raczej byliby dumni z tego
  • Odpowiedz
@Szr1h: Jak tam #!$%@? meleksy z #!$%@? angolami i szwedami "wycieczkę po Gdańsku robią" to musieli dla tej patoli umieścić gdzieś kosze. Bydła się na salony nie wpuszcza.
  • Odpowiedz