Wpis z mikrobloga

#deathstranding #kojima #gry #pcmasterrace #walkingsimulator
Nie jestem napalony na Death Stranding po recenzjach moich ulubionych Youtuberów, MGSV nigdy bym nie kupił za 250, grałem trochę w pirata i kupiłem dopiero jak cena spadła do takiej, jaką uważałem za właściwą za nieskończoną grę.
Teraz zastanawiam się co tu się zrobiło, skrajne recenzje, pirata nie ma, nie mogę wyrobić sobie opinii, widzę że w letniej promocji na Epicu nie będzie przeceniona, za wcześnie.

Druga sprawa, jak to wygląda z wymaganiami, gra typowo konsolowa, jak im wyszło z konwersją na PC? RDR2 ma w polecanych moją kartę graficzną(GTX 1060 6GB), a wiadomo jak to wygląda w rzeczywistości, mam Ryzen 5 2600x, 16GB ramu 3200, kartę jak wyżej, SSD oczywiście, będzie to jakoś szło?

Warto zapłacić pełną cenę? (nie jestem fanem Kojimy, ani chińskich bajek)
  • 13
@10129:

aktywacja offline. gość Ci daje dostęp do swojego konta, sciagasz, instalujesz, aktywujesz grasz offline

Ale cebula, że też dalej polaczki bawią się takie coś XDDDDDDD nie dość że płacić januszowi biznesu za coś zakazanego, nie bez powodu musisz grać offline xD to jeszcze właśnie grać offline w Death Stranding gdzie ten moduł sieciowy idealnie dopełnia całość.