Wpis z mikrobloga

Siemanko Miraski i Mirabelki.

Przedstawiam Wam nowy cover w swoim wykonaniu! Tym razem postawiłem na utwór Iris! Na chwilę obecną będzie to jeden z ostatnich moich coverów w najbliższym czasie gdyż szykuje mi się fajny projekt muzyczny na którym chciałbym się mocno skupić i oczywiście podzielę się z Wami efektami końcowymi.

Będzie mi niezmiernie miło, jak dacie plusika czy łapkę w górę na YT jeśli Wam się podoba.

zachęcam też do obejrzenia innych coverów na moim kanale! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag do obserwowania / czarnolistowania : #psonaczek

#muzyka #spiewajzwykopem #tworczoscwlasna #zainteresowania #pokazmorde #psonaczek #cover
  • 78
RÓB TO CO ROBISZ BO ROBISZ TO ZAJEBIŚCIE MIRECZKU!

z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego! Wydaj płytę i spełniaj się bo to jest naprawdę dobre!

Chętnie bym Ci przybił piątkę :)
@psonaczek: bardzo mi się podoba, w dodatku mam ciepłe wspomnienia z tym utworem związane, a z pewnością Twój śpiew ich nie zepsuł :P Fajny głos masz, nie przekombinowany taki, a jednocześnie wykonanie nie jest takie typowe dla youtubowych coverów. I w innych utworach też to słychać. Nie czuć, że to popisówka, a jednocześnie są miejscami takie fajne akcenty w stylu tych głosów co jurorzy płaczą i mówią jakie to zajebiste w