Wpis z mikrobloga

Siemanko Miraski i Mirabelki.

Przedstawiam Wam nowy cover w swoim wykonaniu! Tym razem postawiłem na utwór Iris! Na chwilę obecną będzie to jeden z ostatnich moich coverów w najbliższym czasie gdyż szykuje mi się fajny projekt muzyczny na którym chciałbym się mocno skupić i oczywiście podzielę się z Wami efektami końcowymi.

Będzie mi niezmiernie miło, jak dacie plusika czy łapkę w górę na YT jeśli Wam się podoba.

zachęcam też do obejrzenia innych coverów na moim kanale! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag do obserwowania / czarnolistowania : #psonaczek

#muzyka #spiewajzwykopem #tworczoscwlasna #zainteresowania #pokazmorde #psonaczek #cover
psonaczek - Siemanko Miraski i Mirabelki.

Przedstawiam Wam nowy cover w swoim wyko...
  • 78
  • Odpowiedz
@psonaczek: Bardzo fajnie. Na tyle fajnie, że wszedłem na twój kanał i znalazłem "Dziwny jest ten świat". Z niepokojem kliknąłem (wiadomo: youtube przyjmie wszystko), ale okazało się, że nie było czego się bać. Zajebisty cover, okraszony gęsią skórką - mega! Żaden ze mnie specjalista, ale mam wrażenie że lekkość z jaką śpiewasz świadczy o twoim talencie. Bierzesz na warsztat taką kobyłę i robisz coś takiego, lekko tylko się "spinając" na górach
chuckd - @psonaczek: Bardzo fajnie. Na tyle fajnie, że wszedłem na twój kanał i znala...
  • Odpowiedz
Miło się słucha.
Co do angielskiego - to jak każdy Polak starasz się mówić / śpiewać zbyt wyraźnie. Przez to wychodzi to dość sztucznie - od razu czuje się, że nie śpiewasz naturalnym językiem.

Sukcesów życzę!
  • Odpowiedz
@psonaczek: Jesteś samoukiem, czy miałeś lekcje? Mi się spoko tego słuchało, masz ciekawą barwę i chyba ogunie było poprawnie wszystko (poza końcówką, gdzie mam wrażenie, że Ci sie mocno zmęczył głos. :D). Wycięłabym te syk oddechów przy montażu. :D
Jakby ktoś kto się zna zrobił jakąś analizę to bym chętnie poczytała. :D
Czekam na wincyj i powodzonka. :-)
  • Odpowiedz
@psonaczek: masz fantstyczny głos. zazdro ale go nie spieprz i nie zmarnuj. jak zaczniesz szajsy śpiewać jak Margaret czy inny Domagała to powinna CI reką odpaść.

imo troszkę zmiękcz akcent i byś był jak native. nie zmienia to faktu, że po angielsku to i tak jest git, nie musisz śpiewac jak brytyjczyk, akcentowo to pewnie bliżej Ci do jakiś stanów północnych USA, trzymaj się daleko tylko od Australii bo nikt potem
  • Odpowiedz
No muszę to napisać. Twoja interpunkcja to prawdziwa sztuka. Udało Ci się postawić 1 przecinek, ale niestety w miejscu gdzie był zupełnie niepotrzebny.
  • Odpowiedz