Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od pół roku jestem w bardzo nietypowej sytuacji zawodowej. Pracuję na portierni zakładu produkcyjnego. Coś jak na ochronie: zmiany 24/48. Z tą różnicą, że... nie robię praktycznie nic. W nocy przesypiam 8-9 godzin, nie mam żadnych czujników do odbijania, nie muszę robić obchodów, nikt nas nie kontroluje. Jedyny obowiązek, to wciśnięcie 15-20 razy dziennie guzika otwierania bramy (zaczynamy o 6 rano, ostatni samochód wyjeżdża o 18, później nic się nie dzieje). No i sprawa jest taka, że koszmarnie mi się nudzi. Przeszedłem już większość gier, jakie miałem na telefonie, cały czas ściągam nowe. Na lapku (prywatnym) tracę godziny na youtuby, śmieszne obrazki, wykopki i inne takie. Koszmarnie się rozleniwiłem, a płacą 3000 miesięcznie, więc mogę się utrzymać, nie mam motywacji żeby szukać czegoś innego.

Pomyślałem więc, że może bym zrobił coś produktywnego i znalazł sobie jakąś dodatkową pracę, którą mógłbym wykonywać zdalnie, albo nawet półzdalnie, czyli przychodzić w te dni, w które nie mam dyżuru. No i tu zaczął się problem, bo za chiny nie mogę znaleźć takiej roboty. Zgłosiłem się nawet do lokalnego Maka, ale tam nie da rady dopasować dyżurów z moją pracą. Czy moglibyście mi polecić jakąś dorywczą pracę? Najchętniej zdalną, ale to też nie warunek. Najważniejsze, żeby była prosta (bo nie mam kwalifikacji), niezbyt ciężka fizycznie (bo jestem leniwy), ale może być żmudna i nudna, bo i tak nie mam nic lepszego do roboty oraz bardzo niskopłatna. No żebym mógł ją pogodzić z tym, co robię teraz (swoją drogą, swoją pracę uważam w sumie za pracę marzeń, czytając o ciężko tyrających za śmieszne pieniądze).

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pomysły, rady itp. Naprawdę i szczerze wdzięczny!


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1987b583e35d1fc753c53d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 23
op-zapomniałem kod,bez znaczenia: @ZaBurz: Dzięki wielkie. Jeden z nielicznych rozsądnych głosów w temacie. Pajace mi proponują naukę programowania, kiedy im piszę, że jestem imbecylem i podstawowej algorytmiki nie jestem w stanie opanować, tak samo jak grafiki i czegokolwiek dotyczącego specjalistycznego softu i innych spraw.

@Fenrirr: Informacja, że "taka robota nie leży na ulicy" jest też (wbrew pozorom) bardzo cenna. Po prostu nie będę tracił czasu dalej na szukanie, tylko
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawe na czym to stanęło. Słyszałem o pracach typu wprowadzanie towaru na sklep internetowy czy Allegro. Ewentualnie jeśli telefon i net to można zostać wirtualnym asystentem, tylko może być do tego potrzebny język obcy.
Z takich totalnie niemęczących zajęć to zostają jeszcze krany Bitcoina gdzie się klika by wpało w portfel jakieś kilka groszy.