Wpis z mikrobloga

po raz pierwszy gram i kupiłem abonament w #worldofwarcraft, 20 lvl Paladyn w Alliance na Burning Legion here.

coś jest do zrobienia kluczowego na tym etapie gry oprócz po prostu levelowania? xD

#wow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carryON_: na Alliance na Burning Legion gra sporo polskich graczy, gildie są całkiem liczne, nawet podczas takiej przerwy jak teraz. Sam mam pare altów po stronie sojuszu, także jakbyś chciał to i po tej stronie się odnajdziesz. Ale ogólny fakt jest taki, że to stricte Hordowy serwer i jak chcesz grać po stronie sojuszu tak bardziej profesjonalnie, robić jakieś wyższe klucze, mythic raidy to lepiej zainteresować się innym.
  • Odpowiedz
Ja p------e za moich czasów jak wybierałeś Hordziaka to c--j już do końca j------o życia grałeś jako Hordziak. Nawet gra Ci uniemożliwiała wybór alucha. A teraz ?
  • Odpowiedz
@carryON_: mało ludzi w Alliance na burning legionie,nie polecam, że 4 gildie ogarniete. Burning legion tylko horda. Kiedyś dużo Polaków w Alliance było na Silvermoonie i defiasie
  • Odpowiedz
@xzseba: dziękuję! Czyli tylko i wyłącznie exp tutaj spoczko?

A kolejne pytanie: jako Paladyn powinienem czego najwięcej zbierać? Jakiś critical strike, haste czy może versality?
  • Odpowiedz
@xzseba: a czy jak wbijam 120lvl to już jest sens rozmyślać czy prot czy retri? Czy jak solo sobie expie to któraś klasa ma przewage?

Docelowo chce być tankiem, groar!
  • Odpowiedz
@carryON_: Podczas expienia graj prot, to będziesz mógł brać na klatę całą mapę i miał krótkie kolejki na dungeony. Na 120 zdecyduj się na jedną speckę, bo od tego będzie zależeć twoja rola i gear, który zbierzesz. Nie zawracaj sobie głowy levelowaniem profesji, bo te na max levelu to jakby osobna podgrupa tych profesji, do której nie potrzebujesz bazowej, i którą levelujesz od zera.
  • Odpowiedz
@carryON_: Burning Legion, Blood Elf Paladin ofc FEMALE bo lepszy “slutmog”.
N----------z insty w prot/holy (odrazu kolejka na insty), a questy w Retribution.
Prot - 1 h sword + shield
Retri - w/e, 2h comolwiek

Prawdziwa gra zaczyna sie na 120 poziomie. FOR DA HORDE.
Kokodzambo i do przodu. Lvlowanie w WoWie po raz pierwszy jest fajne xd, poraz drugi juz nie bardzo xD
  • Odpowiedz
@Xemioza: mam 20 lvl ale już na MALE'u, czy to jakiś must have mieć płeć żeńską xd?

bardzo przyjemnie mi sie leveluje to prawda xD szybko to leci mega w ogole bo chwilke gralem i cyk 20lvl

btw. 5/10 lvle mają już mounty - najczęściej jakiś motorek widzę. Czy to tylko jest za normalną gotówkę czy ja o czymś nie wiem?
  • Odpowiedz
@carryON_: Jest to mount "Chauffeured Chopper" - pojazd, który jest prowadzony przez NPC i można na nim jeździć od 1 lvla. Aby go otrzymać, należy zrobić osiągnięcie "Heirloom Hoarder", czyli zakupić 35 heirloomów (przedmiotów ułatwiających levelowanie, dodatkowy boost do expa, skalowanie się item levelu). Dla nowego gracza jest to nieosiągalne bo kosztuje to sporo golda.

Wszystkie inne mounty są dostępne od 20 lvla.
  • Odpowiedz