Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4zor92: będzie w porządku. Tylko trzeba mieć na uwadze kąty patrzenia. Najlepiej jak siedzisz równo pod ekranem i sam projektor nie będzie super wysoko względem Twojego położenia. Ja mam około 1,5m wysokości ode mnie i jest ok.
@r4zor92: musisz mieć ekran na wprost siebie i nad sobą ale też niezbyt wysoko. Bo ekran więcej światła odbija im bardziej na wprost jego jest projektor. Porównaj to z tym jakbyś rzucał obraz oczami. Idealnie jest na wprost. Boku gorzej widać, albo jak zbyt wysoko to też źle. Trudno to sensownie wytłumaczyć ale u innych sprzedawców są obrazki z kątami patrzenia by ustawić to odpowiednio
@r4zor92 zakupiłem niedawno ten projektor w wersji wifi sync, mam problem z aplikacjami typu Netflix/player - blackmirror. Dźwięk i napisy normalnie wyświetla, jednak nie film. HBO go wgl nie chce odpalić. Też masz taki problem?
@KRULL: Ja kupiłem zwykły bo czytałem że to ich wifi czy tam miracast to lipton ;/ Najtańszym kosztem to chyba chromecast (looknij na pepper) żeby to śmigało.
@KRULL: u dziewczyny głównie używałem na zwykłej szarej ścianie i wow, za te pieniądze jestem bardzo zadowolony. Niestety setup na działkę jeszcze nie zrobiony ;/ (jak się zrobi znowu cieplej to ogarnę)