Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: odpowiadając na pytanie, wybieram #!$%@?ę Śnieżkę.

Gdy patrzę na mordę Mefedronki (BTW pozerski login, jej "pseudonim artystyczny" hehe ona narkotyków nie, hehe) to zaczynam rozumieć, jak ważne u człowieka jest, by się uśmiechał.

Z większą radością Berlinki witały Czerwonoarmistów w 45 pod koniec wojny! Do tego jej atencja jest #!$%@? lotów, to jest gorzej nawet niż wstawianie zdjęć jak się gra, gdzie 90% kadru to nogi.
  • Odpowiedz
@Mefedronka: Taka jest cena atencji niestety. Niestety to, jak się zachowujesz na wykopie, nie świadczy o tym, że czujesz się lepiej - wręcz przeciwnie.

Ludzie często zarzucali @kleboldswaifu że ona szuka pomocy swoimi postami, możliwe, jednak Ty swoimi nie wołasz, a wręcz wpychasz do gardeł po same jajca, przytrzymujesz czytelnikom głowy aż się nie nasycą ejakulatem Twojego wołania. Bardzo wielu już udusiłaś w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Mefedronka: Też tak uważałem o sobie.

Sam dodaję różne gówno, ale nie oszukuję już siebie. Jestem emocjonalnym ekshibicjonistą, lubię szokować ludzi i zawsze lubiłem zwracać uwagę na siebie, gdyż rodzice kochali mnie mniej niż ustawa przewidziała. Całe życie #!$%@?łem i byłem pajacem klasowym.

Teraz przynajmniej robię z siebie kretyna anonimowo, prywatnie jestem normalnym człowiekiem wbrew pozorom.

Też czuję się dobrze - ale czułbym się lepiej, gdybym miał wyższe poczucie własnej wartości.
  • Odpowiedz