Wpis z mikrobloga

Ja chcę tylko wtrącić, że okładka #fifa 21 na #xboxone wygląda jeszcze lepiej. Ewidentnie wzorowali się na nurcie reklam "media markt" i przenieśli przekaz audio na formę wizualną. Czego tu brakuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PROCESOR INTEL
DYSK MAGIGA
KYLIAN MBAPPE
4K ULTRA HD
HDR
KYLIAN MBAPPE
DUAL ENTITLEMENT
GRAFIKA DŻIFORS
XBOXE ONE XBOX SERIES X
KYLIAN MBAPPE
CHAMPIONS EDITION CONTENT REQUIRES KYLIAN EMBAPPE
FIFA OFICIAL LICENSED PRODUCT
#grafika #gry

Serio, powaliło ich w tym #ea ? ( )
Pobierz Majku_ - Ja chcę tylko wtrącić, że okładka #fifa 21 na #xboxone wygląda jeszcze lepie...
źródło: comment_1595484986VzgQQnfs7TxoZWLWosIKvw.jpg
  • 14
@siea01: no to nieźle. Ja rozumiem poszukiwanie nowych rozwiązań i kreowanie trendów, sam jako grafik też staram się unikać jazdy na oklepanych rozwiązaniach, ale w tym wypadku poszli chyba w złym kierunku.
Niemniej okładka UFC jest lepiej uporządkowana i czytelniejsza.
@Majku_: jak dla mnie ta okładka jest spoko - może tylko główne zdjęcie jest słabe, ale forma zajebista, mi się wydaje że chcą trochę to unowocześnić i wzorują się na trendach jakie teraz się zaczynają pojawiać w marketingu i grafice użytkowej, a nie okładki w tym samym stylu od 15 lat. Kontrowersja polega na tym że to odważna forma i sporo osób nie jest na to gotowa, także pewnie będzie masa
@Kien: no dla mnie nie jest spoko, bo w kompozycji panuje spory bałagan i w pierwszym momencie zwyczajnie nie wiadomo, czego to dotyczy. Poza tym jest tam wiele informacji, które się mieszają, brak jest jakiejś hierarchii. Już okładka UFC 4, mimo że w tym samym stylu, prezentuje się znacznie lepiej.
I okładki fify bynajmniej nie są takie same od 15 lat. Wcześniej faktycznie była jazda na jedno kopyto, ale wydania 19
@Majku_: ok, nie nadążam za okładkami, wydawało mi się że zawsze tam było tylko 3 gości obok i fifa :D Zgadzam się że nie jest to dopracowane i mogło być lepiej, ale ten "bałagan" jest chyba trochę celowy