Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh, poszedłbym do #ortodonta, ale mieszkam na #emigracja i o leczeniu mogę zapomnieć – nie wiem, kiedy będę wracał albo zmienial miejsce emigracji. Ot kolejny "mały" koszt społeczny mieszkania za granicą #zalesie #gownowpis #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1891d383e35d1fc753c36f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
  • Odpowiedz
@taktoto: Wydaje mi się, że chodzi mu o zachowanie kontaktu z lekarzem, z którym zaczynało się leczenie. Mialem tak samo i dopiero po powrocie do kraju ruszyłem teraz z tematem. Każdy lekarz ma inną wizję, a co dziwniejsi mogliby modyfikować to co ktoś już ustalił pod siebie. To jest decyzja w moim przypadku na 3 lata - kupa czasu i cholera wie co człowiek będzie robić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam to samo tyle ze zamiast aparatu chcialam nalozyc te nakladki prostujace - niestety to trwa z rok, a ja za kilka miesiecy chce sie przeprowadzac. Nie wiem gdzie i na ile ¯_(ツ)_/¯ ale bede musiala byc pewna, ze chce ten rok wiecej na czas zrobienia zebow tam spedzic
  • Odpowiedz