Wpis z mikrobloga

Wrocławskie Mirki, poszukuję w niedalekiej przyszłości mieszkania do kupienia we Wrocku. Jako, że to mój pierwszy raz to troszkę się boję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie jakieś opinie o deweloperach, na co zwracać uwagę itd? Jakieś przyjemne inwestycje jeszcze w obrębie miasta? Póki co jeszcze nie zdecydowałam czy z rynku wtórnego, czy pierwotnego. Jakie dzielnice polecacie, jakich się wystrzegać? Przyjmę wszystkie rady na klatę! #wroclaw #mieszkanie #kupnomieszkania #kiciochpyta
  • 14
@nietoperzu: Ja, gdybym szukała dla siebie mieszkania, bardzo bym chciała mieszkać na FAT/Ogrodach Grabiszyńskich/okolicy Kruczej - super miejscówka, dostęp do miliona usług, parku, dwóch aternatywnych dróg dojazdowych do centrum. Kiedyś wynajmowałam tam pokój jako studentka i byłam bardzo zadowolona. Gdyby nie to, że nie stać mnie na mieszkanie i nie chcę ładować się w kredyt (ale jak coś, to nie krytykuję tych, co chcą albo muszą brać kredyty na mieszkanie), to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qrystus: :( Ceny są straszne. Pomyśleć, że moi znajomi kupili 3 lata temu mieszkanie w Pixel House za 7,4 tys. zł za metr kwadratowy. Już wtedy wydawało im się, że to bardzo dużo, ale w końcu zdecydowali się, i jak patrzą na to, co teraz się dzieje na rynku nieruchomości, to są bardzo wdzięczni, że kupili. Teraz kupili drugie mieszkanie dla swojej mamy, mieszkanie z drugiej ręki, praktycznie całe do remontu,
@nietoperzu: 400k za dwupokojowe z osobną kuchnią to Jagodno, Wojszyce, Maślice, Ołtaszyn, Psie Pole. Bliżej centrum pewnie już się nie zmieścisz w cenie. Jeśli sypialnia + salon z kuchnią to jest szansa na coś lepiej skomunikowanego z centrum.
@nietoperzu: Jeżeli chodzi o deweloperkę to zwróc uwagę na inne inwestycje tego dewelopera. Poszukaj tych zamieszkałych i na fejsbuku poszukaj grup lokatorów danej inwestycji - powinni pozwolić ci dołączyć. Tam dopytasz się jak dużym #!$%@? jest deweloper (każdy deweloper jest #!$%@?). Dopytasz się jak w rzeczywistości wyglądają standardy wykończenia itp.

Sprawdź na stronie Systemu Informacji Przestrzennej jak wyglądają plany zagospodarowania okolicy. Coś o czym deweloper mówi że będzie parkiem może być