Wpis z mikrobloga

Mireczki, mały update odnośnie #deepwykop

Obecnie nie mam zamiaru spamować Wykopaliska nowymi filmikami, a na Mirko nie mogę wrzucać embedów bo Michau znowu coś zepsuł. To znaczy mogę wrzucać ale one się nie wyświetlają i trzeba otwierać w nowym oknie. Obecnie robię upgrade'y i dopieszczam część starych modeli bo wyszła nowa rewolucyjna architektura i efekty są dość spektakularne. No nic, jakby co zapraszam na mój kanał, tam są już pierwsze owoce zabawy (np. Michael Jackson w HD jako Jack Sparrow).

https://www.youtube.com/channel/UCCovSSF8OGOAY8j9eDdDS-g

Dużo osób przesyła mi pytanie na priv czego używam. Deep Face Lab i algorytmy Iperova.

Pozdrawiam i życzę udanej środeczki!

#machinelearning #faceswap #heheszki #technologia #michaeljackson
Rimfire - Mireczki, mały update odnośnie #deepwykop

Obecnie nie mam zamiaru spamow...

źródło: comment_1595405885hnaNGHgVuWvDWo7oh0jysI.jpg

Pobierz
  • 2
@Lugi: Iperov opracował architekturę, która pozwala na większe rozdzielczości przy mniejszym wykorzystaniu zasobów sprzętowych z tego co osobiście zauważyłem kosztem dokładności w dopasowaniu cieni i kolorów (być może robi to z opóźnieniem, bo w jednym z modeli zauważyłem że kolory jednak sam dopasowuje ale po długim trainingu. Tak czy inaczej pojawiły się kłody pod nogami ale są też procesy by jako tako je ogarnąć. Świetna sprawa gdy faceset jest mega odpicowany