Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 34
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Środa, 22 lipca 2020. Imieniny: Marii, Magdaleny. Słońce wstało dziś o 04:42. Świecić będzie 16 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:03. Ciemna noc zapadnie o 23:06, ale gwiazd można wypatrywać od 21:52.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 27
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry!
Środa przyszła szybko i mam nadzieję że również szybko minie, bo jutro ostatni dzień i urlop ponad 2 tygodnie. W planie wyjazd do Torunia i reszta wolnego przeznaczona na malowanie korytarza w domu od góry do dołu ( )
Życzę
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @TullamoreD @algus

Cześć Ptysiaki!

Siedzę w punkcie pobrań w trakcie krzywej cukrowej. W międzyczasie udało mi się dodzwonić do swojej przychodni i zarejestrować do lekarza rodzinnego i zajęło mi to tylko 43 minuty. Jestem pod wrażeniem. To pierwszy raz od 5 lat kiedy udało mi się przez telefon załatwić, bez stania