Wpis z mikrobloga

@Bakardi: ewentualnie możesz dać okno z poziomym przeszkleniem bezpośrednio przy baterii, a otwierane części powyżej baterii
jak blok i masz już gdzieś wstawiony grzejniczek to ja bym robił przy oknie
piszę o grzejniczku bo zazwyczaj jego miejsce jest pod oknem
@Bakardi: Też mam ten dylemat. Zlew przy oknie może być tylko trzeba to z rozmysłem zrobić:
- okno musi być we wnęce z głębokim parapetem, lub blat musi być nieco głębszy, aby bateria była nieco dalej od ściany, lub:
- parapet musi być ok 20-30 cm nad blatem, płytka na ścianie i pod parapetem, wizualnie to gra jeśli wyjdzie w 3/4 wysokości wylewki od baterii.
Spokojnie można pomyśleć żeby zamontować w
Pobierz mih88 - @Bakardi: Też mam ten dylemat. Zlew przy oknie może być tylko trzeba to z roz...
źródło: comment_1595363518skcHiYeEb0VdgqVKAuUhhz.jpg
@Bakardi: ja popieram Twój punkt ... jednocześnie niewielu miejsc w kuchni które lubię to blat roboczy przy oknie bo raz widno a dwa jak już wspomniałem fajnie jest mieć widok szykując jedzenie inny niż ściana czy salon
@Singularity00: tylko z drugiej strony jak tak myślę jak bym gotował coś wieczorem to by była słaba widoczność bo pod szafakiaki można dać jakieś ledy a stojąc przed oknem będę miał tylko światło z lampy u góry i widoczność też już nie będzie taka dobra
@Bakardi naprawdę są ważniejsze rzeczy w kuchni niż to czy zlew będzie przy oknie.

Okno może się otwierać jedno skrzydło, to które nie koliduje z baterią. Blat może dochodzić do okna zamiast parapetu.