Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś z was miał taki problem, chciałem zmienić neostradę na światłowód w Orange, ale okazuje się, że w mojej lokalizacji już nie można tego zrobić. Kilka miesięcy temu zadzwonili do mnie, że światłowód jest już dostępny pod moim adresem, ale się na niego nie zdecydowałem. Teraz, po kilku telefonach na infolinię okazuje się, że takiej możliwości już nie ma. Rodzinka, która mieszka za ścianą (dom bliźniak) ma instalację od pewnego czasu i wszystko hula. Słup jest dosłownie naprzeciwko okna, instalacja byłaby ok 2 metry (na tej samej ścianie) obok istniejącej już instalacji sąsiada. Pomocy mirki, nie idzie już wytrzymać z internetem po miedzi (_ )
#internet #orange #neostrada #swiatlowod #swiatlowody #pomocy @OrangeEkspert
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@to_ma_sz: nigdy nie pisz na stronie orange do konsulatntów, najgorsza obsługa na świecie, też mnie wprowadzili w błąd że się nie da a w salonie na spokojnie ustalili że opcja jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@to_ma_sz: możesz mieć problem. Dostęp czasami nie jest związany tylko z zasięgiem, ale też ilością osób, która jest już podłączona. Jak pewien limit zostanie osiągnięty, to kolejnych nie podłącza bo wplywaloby to negatywnie na działanie innych.
  • Odpowiedz