Wpis z mikrobloga

Jako 27 letni prawulec czyli #przegryw wagi super ciężkiej czas najwyższy sobie powiedzieć dość! Zamierzam przed 30'stka...BA, przed końcem TEGO roku wziąć bydlaka za rogi i zagonić go tam gdzie jego ziemia obiecana czyli do samiczej nory.

Jak mam zamiar tego dokonać.....Szczerze, nie mam kuwa zielonego pojęcia...
#tinder to siedlisko scamerów, trapów (grubolki), księżniczek i martwych kont.
Rynek #divy w zasadzie nie istnieje ani w moim mieście ani okolicach.
Wszelkie portale randkowe to total scamy
Reala nawet nie biorę pod uwagę, bo mimo, że nie jestem piwniczakiem, poznaję ludzi i szybko nawiązuje nowe kontakty, to gdybym mial kogoś poznać, czy to na jedną noc czy na dłużej to już by się to stało. A tak poznaje same grubolki singielki i szczupłe laski w związkach.

Jedyną rzeczą jaką się nieszczególnie martwię to wygląd. Ok, żaden ze mnie model, ale 183cm przy 70-75kg (także jestem nawet trochę za chudy, ale nie widać tego jakoś mocno, znaczy nie wyglądam jak szczur), brak zakoli (mam bujne owłosienie), brak problemów dermatologicznych, brak defektów w postaci dużego nosa, odstających uszu, lotnika na czole itd. Także w najgorszym wypadku jestem po prostu przeciętny, a już na pewno nie jak typowy Polakz przepitym i czerwonym ryjem

Nie mam też specjalnych wymagań odnośnie #rozowepaski . W kwestii wyglądu ważne by nie była gruba. Jakby mi waga nie przeszkadzała, straciłbym prawictwo już 6-7 lat temu...
No ale widać moje "wygórowane" wymagania każą mi się z tym wszystkim męczyć...

Pierwszym krokiem, będzie napisanie do kilku typiar z "ogłaszam24", bo to jedyne miejsce, gdzie dziewczyny się reklamują w dużej ilości w moich okolicach (a przynajmniej tak to wygląda...) Może trafi się jakaś, która nie będzie scamem.

A co dalej zobaczymy xD Jednym z pomysłów jest po prostu pojechać do większego miasta i tam znaleźć divę, ale póki co są pewne problemy z przemieszczaniem się...ale jak pojawi się taka możliwość, to będzie to jedna z ostatecznych opcji. Chętnie poczytam wasze propozycje.

Jak myślicie uda mi się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 40
@Pralko-suszarka: Przecież musi być jakiś busik choćby z wiochy do powiatowego i z powiatowego do wojewódzkiego. Dużo #!$%@? dla #!$%@? ale czasem nie ma innej opcji. Ja tam nawet w dwóch powiatowych coś znajdę ze swojej wiochy ale region turystyczny więc nie aż taki pech.
Czemu na świecie pełnym gorszego badziewia i nieszczęścia największym problemem co niektórych jest wsadzenie flaka w dziurę?


@AstraLavistA_Baby: rozumiem że ty również go nie wsadziłeś jeszcze i wcale nie masz zamiaru tego robić. > I na prawdę, nie poniżaj się by płacić za seks

@AstraLavistA_Baby: aha czyli z powodów ideologicznych mam sobie sam robić pod górę. Aha XD
@Pralko-suszarka:

Nie ideologicznych, ale z szacunku do samego siebie. Seks powinien być dla przyjemności obu stron, za zgodą obu stron, za darmo. Wsadzenie flaka w #!$%@? prostytutce to w zasadzie masturbacja cipą a nie seks.

Acz w wieku 27 lat prawik, zero związków, zbliżeń no to też bym się pewnie martwił.


@sralpies:

No ok, ale to oznacza, że problem jest znacznie głębszy i lecenie na łatwiznę w postaci prostytutki to
Ponieważ posiadanie lub nie partnerki jest wyznacznikiem statusu mężczyzny. Nawet jakbyś nie wiem, wynalazł lekarstwo na raka a dalej był starym kawalerem którego nigdy nie widziano z kobietą to i tak będziesz mieć status człowiek-śmieć.


@Flutter_M_Shydale: przykład - tesla. nie miał żony, dzieci itd. i jest przez społeczeństwo zapomniany, a nawet przez niektórych wyśmiewany że gadał z gołębiami.. a typ poleciał totalnie #mgtow bo widocznie był fest inteligentny i widział coś
Seks powinien być dla przyjemności obu stron, za zgodą obu stron, za darmo


@AstraLavistA_Baby: To jest ideologiczne podejście właśnie....Dlaczego za darmo? Bo co? Nijak nie uzasadniasz tego co piszesz.

za zgodą obu stron,


Przecież prostytutka robi to z własnej woli.... Twoja argumentacja nie ma żadnego sensu
Sex z divą odbywa się jak najbardziej po obu stronnej zgodzie właśnie, więc coś się tu tobie pomieszało.

No ok, ale to oznacza, że problem