Wpis z mikrobloga

Jako 27 letni prawulec czyli #przegryw wagi super ciężkiej czas najwyższy sobie powiedzieć dość! Zamierzam przed 30'stka...BA, przed końcem TEGO roku wziąć bydlaka za rogi i zagonić go tam gdzie jego ziemia obiecana czyli do samiczej nory.

Jak mam zamiar tego dokonać.....Szczerze, nie mam kuwa zielonego pojęcia...
#tinder to siedlisko scamerów, trapów (grubolki), księżniczek i martwych kont.
Rynek #divy w zasadzie nie istnieje ani w moim mieście ani okolicach.
Wszelkie portale randkowe to total scamy
Reala nawet nie biorę pod uwagę, bo mimo, że nie jestem piwniczakiem, poznaję ludzi i szybko nawiązuje nowe kontakty, to gdybym mial kogoś poznać, czy to na jedną noc czy na dłużej to już by się to stało. A tak poznaje same grubolki singielki i szczupłe laski w związkach.

Jedyną rzeczą jaką się nieszczególnie martwię to wygląd. Ok, żaden ze mnie model, ale 183cm przy 70-75kg (także jestem nawet trochę za chudy, ale nie widać tego jakoś mocno, znaczy nie wyglądam jak szczur), brak zakoli (mam bujne owłosienie), brak problemów dermatologicznych, brak defektów w postaci dużego nosa, odstających uszu, lotnika na czole itd. Także w najgorszym wypadku jestem po prostu przeciętny, a już na pewno nie jak typowy Polakz przepitym i czerwonym ryjem

Nie mam też specjalnych wymagań odnośnie #rozowepaski . W kwestii wyglądu ważne by nie była gruba. Jakby mi waga nie przeszkadzała, straciłbym prawictwo już 6-7 lat temu...
No ale widać moje "wygórowane" wymagania każą mi się z tym wszystkim męczyć...

Pierwszym krokiem, będzie napisanie do kilku typiar z "ogłaszam24", bo to jedyne miejsce, gdzie dziewczyny się reklamują w dużej ilości w moich okolicach (a przynajmniej tak to wygląda...) Może trafi się jakaś, która nie będzie scamem.

A co dalej zobaczymy xD Jednym z pomysłów jest po prostu pojechać do większego miasta i tam znaleźć divę, ale póki co są pewne problemy z przemieszczaniem się...ale jak pojawi się taka możliwość, to będzie to jedna z ostatecznych opcji. Chętnie poczytam wasze propozycje.

Jak myślicie uda mi się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 40
jeśli nie masz jakichś specjalnych defektów to i tak musisz nadrabiać osobowością, więc więcej dynamizmu, 'chamstwa', pewności siebie i wykorzystywana okazji.. więc musisz ostro wziąć się do pracy żeby zrealziowac plan do końca roku.


@PeterFile: Z charakteru nie jestem uległy. Problemem jest to, wobec kogo mam być "chamski"?? ¯\_(ツ)_/¯
@Pralko-suszarka: jak nie masz żadnego kontaktu z różowymi to wiadomo że nie ma wobec kogo.. ale wtedy trzeba zmienić wszstko o 180 stopni, bo normalnie dziennie powinno się spotykać z paroma różowymi.. czy to w pracy, sklepie, siłowni, parku itd. żeby być cały czas w 'grze'.
różowe to robią i mają bolców do wyboru..
chamski tez nie w rozumieniu gbur itd. ale bardziej stanowczy i napierający.. jak widzisz że różowa Ci
.Dlaczego za darmo? Bo co? Nijak nie uzasadniasz tego co piszesz.


@Pralko-suszarka:

Bo w naturze zwierzęta pieprzą się za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samiczka się wypina, samczyk wkłada. On jej nie przynosi hajsu, orzechów czy tam gówna, jeśli to mucha.

Przecież prostytutka robi to z własnej woli..


@Pralko-suszarka:

Ale nie oszukujmy się. Nie robi tego dlatego, że właśnie ma ochotę na seks, ale dlatego, że
Bo w naturze zwierzęta pieprzą się za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samiczka się wypina, samczyk wkłada. On jej nie przynosi hajsu, orzechów czy tam gówna, jeśli to mucha.


@AstraLavistA_Baby: W takim razie powinniśmy rozwalić całą naszą cywilizację i wrócić do jaskiń, bo np. pisanie przez internet też nie jest zgodne z naturą. Używanie zabezpieczeń też, jazda samochodami również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jak najbardziej wolałbym seks z uczuciem, że ktoś chce go ze mną. Ale jakby to jest odrębna kwestia, ja chcę spuścić ciśnienie, to nie oznacza, że jestem bądż stane się jakimś bezdusznym typem, lol xD


@Pralko-suszarka:

Aha, najpierw chcesz spuścić z byle kim a potem myśleć nacz uczuciem xD No nie wiem, czy byłbyś dobrą partią. Ktoś kto nie szanuje swojego ciała i oddaje je byle komu raczej na nic
nie robicie też wielu innych rzeczy ale na ich punkcie nie macie takiego #!$%@? (°°


@AstraLavistA_Baby: Jakich np? Jakie znowu z dupy porównanie siedzi tobie w głowie?

Aha, najpierw chcesz spuścić z byle kim a


@AstraLavistA_Baby: chce spuścić z byle kim bo nie mam innej opcji, a chciałbym seksu. Znowu, czego tu nie kumasz? Jakbym miał wybór między divą a
@Pralko-suszarka: Krótko mówiąc: bzdury gadasz. Gdybyś rzeczywiście dobrze wyglądał to przez tindera / badoo byłbyś w stanie się umówić przez ostatnie 9 lat w sumie kilkadziesiąt razy ( sam przez ostatni rok byłem na spotkaniach z dziewięcioma dziewczynami z neta, a jestem mentalnie #!$%@? i z wyglądu zaledwie 5,5-6/10 ).
Obstawiam, że jesteś po prostu brzydki, albo mocno #!$%@? - innej opcji nie widzę.
@kimjajestem999: ja z tindera zacząłem korzystać rok temu a nie 9 lat xD Lajki przychodzą głównie od osób 80-100km stąd, żadnych matchy z bliższymi osobami nie mam. Jak mówiłem, moja miejscowość to dno, jakbym chciał umówić się z dziewczyną z internetu (co miałem wiele razy okazji) musiałbym być długodystansowy i jeździć daleko...ale mnie chodzi o dziewczyny z okolicy i to z nimi jest problem
@Pralko-suszarka: To po choooooj narzekasz zamiast się przeprowadzić? Mamy 2020 rok, możliwość całkowicie bezproblemowego przeprowadzenia się na drugi koniec Polski do dużego miasta, a ty siedzisz u siebie na zadupiu i dziwisz się, że jest jak jest XD
Serio nie wpadłeś na to, że skoro twoim głównym problemem jest miejsce zamieszkania to najprostszym rozwiązaniem byłaby zmiana tego miejsca zamieszkania?
@kimjajestem999: Ale czy ty wiesz, że różni ludzie mają różne problemy? Mnie dużo spraw trzyma w moim miejscu i nie mogę sobie od tak po prostu wziąć i przeprowadzić. Zbyt wiele rzeczy mam do załatwienia i zbyt wiele komplikacji z tym wszystkim. Jak będę miał więcej luzu to kiedyś pomyślę o przeprowadzce. Ale mimo wszystko, że miejsce zamieszkania ma aż tak gigantyczne znaczenie mnie śmieszy xD