Wpis z mikrobloga

Jak mnie denerwuje to aliexpress całe. Na wuj opisują czas wysyłki, jak to z prawda ma tyle wspólnego co Major z godnością człowieka... Zamówiłem słuchawki miały być do 7.07. Jak dojdą do końca wakacji to będę zadowolony. Od 28 czerwca są w Singapurze i totalnie nic się z tym nie dzieje( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolejna rzecz kupiłem szczoteczkę soniczna, fajna cena, patrze wysyłka z polski, dostawa DHL do 4 dni, klasa ogólnie. Wysyłka z Polski to pewnie szybciutko dojdzie... a wuja tam może i do 4 dni dostawa, ale pod warunkiem ze zostanie wysłane. Już tydzień czekam i nic się z tym nie dzieje. W dupe jechane wideło( ͡° ʖ̯ ͡°) i teraz myśl człowieku, bo to kurna prezent i 14 dni na wysyłkę z Polski to za mało dla tych asów.

#gorzkiezale #aliexpress #gownowpis
  • 5
Na wuj opisują czas wysyłki, jak to z prawda ma tyle wspólnego co Major z godnością człowieka... Zamówiłem słuchawki miały być do 7.07.


@THE_FIV:

jak zaczniesz rozumiec jaka jest roznica, miedzy deklarowanym czasem transportu (czyli tym, co podaja), a gwarantowanym (czego ty oczekujesz) to bedzie ci latwiej zyc :)
@sylwek2k: Nie no wiem, porostu dziś już mi się ulało i musiałem się wyżalić.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko żyć bez słuchawek, a mi zostało czekać cierpliwie na wysyłki jak to prosił majfrend( ͡° ͜ʖ ͡°) Do Frustrata mi daleko xD
@klotz: u mnie kolejna przygoda ze szczoteczka, miała być wysyłka z Polski, a tutaj dziś z samego rana przywitał mnie komunikat o wysyłce z Hiszpanii... miał być inpost, a jest gls ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już nie chce zakupów z ali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@THE_FIV: to nic nowego, często się zdarza mi że wysyłka jest z zupełnie innego kraju (w europie) niż wybieram. GLS z Hiszpanii doszedł mi równo w 7 dni od nadania w czerwcu jakoś